“Rodzinna uczta”
Pekin — recenzja

Pekin
Nr 575 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Chińska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Najlepsze chińskie jedzenie w Poznaniu, centrum Poznania, bardzo blisko do Starego Rynku jak i Placu Wolności.

Dziękujemy, nowaczykmateusz

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja do której chodzę od dobrych 11 lat. Trafiłem na lepsze i gorsze dania. Jednak mimo wszystko nie ma lepszej w Poznaniu tego typu. Rozbudowane menu to jednak chyba minus. W weekend lepiej rezerwować stoliki. Szatnia darmowa. Polecam

1  Dziękujemy, sebekz2018
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Dobre jedzenie w sporych porcjach, miła obsługa, odpowiedni lokal na spotkania biznesowe jak i randkę. Warto wybrać zestaw dla 2 osób, którym najedzą się nawet 4 osoby i pozwala spróbować wielu potraw.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Agata M
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem dania na wynos dla całej rodziny z odbiorem własnym.
Jedzenie już na mnie czekało, sprawnie i na czas. Ilość jedzenia adekwatna do ceny cała rodzina najedzona, ale to już nie ten Pekin z przed kilku lat.
Zupka klasyk kwaśno pikantna - dobra ale ledwo letnia, gorący półmisek mięs ok ale grzyby mun wielkie na pół talerza ( fajnie by je było pokroić w paseczki), a kurczak, chrupiący okazał się gumowate i nasączony tłuszczem.
Ogólnie polecam można się najeść jednak nie delektować a szkoda !!!

1  Dziękujemy, Shemmerling
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna atmosfera, duże porcje, dobra cena, pyszne jedzenie,rewelacyjna obsługa.Bardzo klimatyczne wnętrze i nastrojowa muzyka dopełniają całości.Polecam serdecznie!

1  Dziękujemy, Marenza1

Pekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Pekin? Podziel się wrażeniami!