“SŁODKO i KLIMATYCZNIE!”
Cacao Republika — recenzja

Cacao Republika
Zamów online
Nr 1 wśród 29 Kawa i herbata (Poznań)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Wspaniałe wnętrze, pięterko...romantycznie, klimatycznie i miło. Pyszności w menu, czekolady pitne, ciasta, palce lizać! Na randkę, na pogaduchy z koleżanką - nietuzinkowe miejsce.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Iwona R

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny wystrój, dobre umiejscowienie w romantycznej uliczce, dobra obsługa. Wzięliśmy sernik jogurtowy z jagodami - wymiata. Kawa z czekoladą to ciekawy eksperyment. Niby drobiazg - ale w tle leciała przyjemna muzyka.

Dziękujemy, 315bartoszz
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z mega klimatem!Ceny umiarkowane. Świetne słodkości, kawa czy czekolada!Jedyne co mi się nie spodobało były Panie z obsługi. Wyglądały przy sprzątaniu sali jak i przy obsłudze jakby siedziały tam za karę. Mam nadzieje ze to jedyna taka sytuacja ponieważ chętnie był tam wrócił!

Dziękujemy, david_G0506
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal spodobał nam się, miła obsługa z przyjemny klimat, dobra kawa i słodkości, cena adekwatna do jakości, polecam

Dziękujemy, robertzN3143LX
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019

Bardzo fajne miejsce. Można się poczuć jak w prawdziwej pijalni czekolady. Kawiarnia znajduje się w bocznej uliczce od Starego Rynku, łatwo tam trafić. Próbowałem kilku czekolad i każda była świetna. Moim faworytem jest czekolada z bananami. Inni goście korzystali także z oferty chyba śniadaniowej i dania wyglądały zachęcająco. Obsługa bardzo sympatyczna. Jeżeli masz chwilę i chcesz się napić dobrej czekolady możesz tam śmiało iść.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, MateuszW125

Cacao Republika — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Cacao Republika? Podziel się wrażeniami!