“Znakomite”
Weranda Lunch & Wine — recenzja

Weranda Lunch & Wine
Nr 81 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje

Bardzo mile miejsce, z fantastycznym klimatem. Widać, że w tej restauracji dbają o każdy szczegół. Jedzenie przepyszne i bardzo różnorodne więc każdy tu coś znajdzie. Obsługa miła, sprawnie obsługująca gości i z wiedzą na temat serwowanych w tej restauracji dań i napojów. Polecam każdemu, kto chce dobrze zjeść w miłej atmosferze.

Dziękujemy, Anna B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Weranda Lunch & WineOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Serdecznie dziękujemy za miłą recenzję.

Od progu urzeka bardzo ładny wystrój - swobodny, ale dopracowany. Następnie zachwyca wysoka kultura obsługi - nasz kelner był uśmiechnięty, zadowolony ze swojej pracy, dbał o nas oraz... polecił jedno z najlepszych win jakie piłam w polskim lokalu.
Jedzenie smaczne, w umiarkowanej cenie. Przepyszna lemoniada!
Na 100% wrócimy do tego uroczego miejsca :)

Dziękujemy, qbiakm

Serdecznie zapraszamy :) i dziękujemy za recenzję <3

Zrecenzowano 4 września 2019

Bylismy wieloosobowa rodzina i zdecydowanie polecamy. Jedzenie pyszne, duzy wybor, nawet dzieci zadowolone. Uwielbiam ten roslinny klimat.

Dziękujemy, Sonia O

Serdecznie dziękujemy :)

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szybki obiad w czasie szkolenia. Miejsce czyli Stary Browar nie wymaga rekomendacji. Obsługa bardzo miła. Dania podane szybko i bardzo dobre. Sałatka z kurczakiem.... nie widziałem nigdy większej. Reszta dań bez zastrzeżeń.

Dziękujemy, krzychu n

Dziękujemy :)

Zrecenzowano 1 września 2019

+ Smaczne, świeże jedzenie
+ Cudowny wystrój
+ Super wsparcie w organizacji większego spotkania (na więcej niż 10 osób) (m.in., skrócone menu, dodanie dań)
+ Przygotowują także dania bez glutenu i bez innych alergenów (bardzo smaczne)
+ Obsługa bardzo miła

Dziękujemy, sylkop

Miło nam, że doceniła Pani naszą restaurację. Dziękujemy <3

Weranda Lunch & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Weranda Lunch & Wine? Podziel się wrażeniami!