Poznań

“Najlepsza restauracja w Starym Browarze!”
Weranda Lunch & Wine — recenzja

Weranda Lunch & Wine
Nr 82 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Wspaniałe jedzenie, zarówno lunche jak i makaron z łososiem. Pyszne ciasta oraz drinki i napoje. Wielki plus dla obsługi! Polecam!

Dziękujemy, Joanna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. PR, Weranda Lunch & WineOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

:) Wspaniale! Dziękujemy za recenzję :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Nie pierwszy i nie ostatni raz :) doskonale! Klimatycznie! Ogród... romantycznie, przyjemnie. Bardzo dobre posiłki. Duży wybór napojów. Polecam! Wrócę:*

Dziękujemy, Iwona R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Weranda Lunch & WineOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy za miłą recenzję :) pozdrawiamy i zapraszamy :)

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Polecam restaurację Weranda Lunch&Wine,
mają bardzo dobre wino, przepyszne sałatki, a obsługa jest przemiła! <3
Polecam :)

Dziękujemy, ericakemm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Weranda Lunch & WineOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy :)

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na pyszną sałatkę to zdecydowanie dobre miejsce i zawsze jestem zadowolony. Sos do sałatki the best! Klimat lokalu i jego lokalizacja również super. Z negatywów to długi czas oczekiwania na samą możliwość zamówienia, nie mówiąc już o jego realizacji. Obsługa tak troszkę jakby miała wszystko w d...pie... Pewnie jeszcze pójdę kiedyś.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 675_ukasza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Weranda Lunch & WineOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Zdecydowanie zapraszamy ponownie! Zrobimy wszystko żeby nie tylko było pysznie, syto i ładnie ale też możliwie szybko :). Dziękujemy za ocenę.

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Odwiedziłam Werandę na śniadanie. Po niedługim czasie oczekiwania otrzymałam ogromną, pełną dodatków Croque Madame (przygotowaną specjalnie dla mnie w wersji wegetariańskiej) i aromatyczną kawę mrożoną z lodami, bitą śmietaną, a wszystko zwieńczone soczystą truskawką!
Przemiły kelner i obsługa na najwyższym poziomie. Jako gość czułam się prawdziwie zaopiekowana.
Polecam wszystkim bardzo serdecznie- zarówno na śniadanie, obiad jak i deser! Bajkowy wystrój!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
Dziękujemy, hanna839

Ogromnie radują tak dobre słowa :) Dziękujemy za recenzję i oczywiście zapraszamy do nas ponownie.

Weranda Lunch & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Weranda Lunch & Wine? Podziel się wrażeniami!