Poznań
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Swietna lokalizacja, przemiła i bardzo pomocna obsługa, podróżniczy klimat, typowy dla zagranicznych Hosteli. Pokoje czyste, ladnie urzadzone i nie zatloczone (czego sie obawialam) Milo spedzilam pare dni w Poznaniu. Goraco polecam

Termin pobytu: sierpień 2017
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Martyna S
Zrecenzowano: 25 maja 2017

Świetne miejsce w centrum miasta - hostel oddalony dosłownie 10 minut od rynku, a na tej samej ulicy sporo restauracji i kawiarni, podróżnicza atmosfera, przemiła obsługa, pokoje czyste i z klimatem. Zdecydowanie polecam!! :)

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Agnieszka A
Zrecenzowano: 25 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Zacznę od tego że hostel położony jest w samym centrum Poznania nie daleko starego browaru w klimatycznej kamienicy. Liczne kawiarnie i restauracje w pobliżu. Sam hostel urządzony z pomysłem, najbardziej podobał mi się kolorowy salon z wieloma kanapami w którym można było poczuć się jak w domuCała ekipa pracująca w hostelu zawsze pomocna . Na pewno nie raz tam wrócę!!!

1  Dziękujemy, Damian D
Zrecenzowano: 17 maja 2017

Bardzo fajne miejsce, kolorowo i przytulnie. Łazienki i pokój czyste, personel bardzo pomocny. Doradzili mi dokładnie dokąd pójść zjeść, poznałam knajpki przy ulicy Taczaka, dotarłam na Kontenery nad Wartą. Ogólnie świetny pobyt w Poznaniu :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Na górze jest salon i kuchnia, więc może jeśli ktoś jest bardzo wyczulony na hałas to lepiej żeby zapytał o pokój na dolnym piętrze.
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano: 11 maja 2017

Super hostel, świetni właściciele :) Świetna lokalizacja. Do rynku parę minut na pieszo. W okolicy sporo knajpek i restauracji. Wszystko czyste i zadbane. Zdecydowanie polecam wizytę w Poco Loco Hostel :)

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, icek_m