Poznań
Zrecenzowano: 25 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Zacznę od tego że hostel położony jest w samym centrum Poznania nie daleko starego browaru w klimatycznej kamienicy. Liczne kawiarnie i restauracje w pobliżu. Sam hostel urządzony z pomysłem, najbardziej podobał mi się kolorowy salon z wieloma kanapami w którym można było poczuć się jak w domuCała ekipa pracująca w hostelu zawsze pomocna . Na pewno nie raz tam wrócę!!!

1  Dziękujemy, Damian D
Zrecenzowano: 17 maja 2017

Bardzo fajne miejsce, kolorowo i przytulnie. Łazienki i pokój czyste, personel bardzo pomocny. Doradzili mi dokładnie dokąd pójść zjeść, poznałam knajpki przy ulicy Taczaka, dotarłam na Kontenery nad Wartą. Ogólnie świetny pobyt w Poznaniu :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Na górze jest salon i kuchnia, więc może jeśli ktoś jest bardzo wyczulony na hałas to lepiej żeby zapytał o pokój na dolnym piętrze.
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano: 11 maja 2017

Super hostel, świetni właściciele :) Świetna lokalizacja. Do rynku parę minut na pieszo. W okolicy sporo knajpek i restauracji. Wszystko czyste i zadbane. Zdecydowanie polecam wizytę w Poco Loco Hostel :)

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, icek_m
Zrecenzowano: 4 marca 2017

Fajne miejsce, jeden z najlepszych hosteliw jakich byłem. Blisko centrum, fajny podróżniczy klimat, miła obsługa, a przede wszystkim czysto... Londyńskie hostele powinny brać przykład. Bardzo fajny hostel z duszą. Śniadanie typowo hostelowe, ale mimo to polecam!!! Super wystrój... Serdecznie polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Byłem sporo razy więc polecam każdy pokój i te małe i te duże
Termin pobytu: kwiecień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, cahyod
Zrecenzowano: 7 stycznia 2016

Mega fajna miejscówka, jeden z najlepszych hosteliw jakich byłem. Blisko centrum, fajny podróżniczy klimat, miła i pomocna obsługa, czysto i przyjemnie. Poza tym fajna ulica na której się znajduje. Polecam i na pewno tu kiedyś wrócę!

Termin pobytu: grudzień 2015
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę