“Meksyk w centrum Poznania😛 ”

Czerwone Sombrero - Mexican Restaurant
Nr 267 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Meksykańska, Polska
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne pikantne tak jak lubię, miła obsługa, krótki czas oczekiwania na posiłek, małe minusy to za mało rumu w Mojito oraz trochę za chłodne nuggetsy

Dziękujemy, Lukasz A

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Lokalizacja w samym sercu miasta na Starym Rynku, a przy tym ceny nie są wygórowane. W lokalu byłam już 2 razy i wrócę na pewno. Dania są bardzo smaczne, typowo meksykańskie. Do tego bardzo dobra lemoniada. Podoba mi się także wystrój wnętrza.

Dziękujemy, AnnaMaria_Waw_PL
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy szukając na rynku czegoś innego niż Wielkopolska kuchnia tradycyjna. Zachęceni przez miła kelnerkę postanowiliśmy spróbować wołowiny.
Kelnerka poleciła nam zarówno napoje, wino do posiłku i dania.
Widać było ze zależało jej na gościach i wiedziała tyle co trzeba o swojej pracy i tym co poleca.
Jedzenie: tre amigos (trzy rodzaje mięsa s grilla z warzywami i ziemniakami na półmisku) plus guacamole, steak z grzybami leśnymi, serniki. Dodatki wyśmienite, mięso dobrej jakości, stopien wysmażenie mięsa niezadowalający (od razu po otrzymaniu talerza przecięłam wołowinę na pol, w tre amigos był zdecydowanie well done a nie zamówione medium). W steaku podobnie, tylko sam środek różowy, prawdopodobnie przez obsmażeniu boków mięsa.
Gdy zwróciliśmy na to uwagę mięso nam szybko wymieniono i zaproponowano jawę lub deser ze względu na błąd i oczekiwanie. Uważam ze to profesjonalne i miłe podejście, zwłaszcza ze wcale nie myśleliśmy prosić o przygotowanie mięsa raz jeszcze.
Miejsce czyste, przyjemny ogródek.

Dziękujemy, 355katarzynas
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko, świetna i uprzejma obsługa (Pani Blanka :). Z pewnością gdy będę ponownie w Poznaniu, odwiedzę Czerwone Sombrero.

Dziękujemy, piotr6642224216
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne jedzenie przy Rynku w Poznaniu. Może być ostro albo bardzo ostro ale nie tak ostro jak w Meksyku. Polecam dania z grilla. Świetnie zrobione warzywa. Właściwie wszystko czego próbowaliśmy było bardzo dobre. Ceny 30-40 złotych za danie. Wino od 60 w górę. Obsługa sprawna. Warto spróbować.

Dziękujemy, 979grzegorzw

Czerwone Sombrero - Mexican Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Czerwone Sombrero - Mexican Restaurant? Podziel się wrażeniami!