Poznań
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Bardzo dobre położenie, jest w miarę cicho, a do starego rynku z wszystkimi atrakcjami zaledwie 5 min..Pokoje czyściutkie łazienki też.. Łóżka wygodne miła pościel. Personel wita was jak starych znajomych i stara się spełniać wszelkie prośby. Śniadanie rewelacyjne.Obok hotelu duży płatny parking. Hotel wart powtórzenia .

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano: 16 grudnia 2018

przytulny i czysty pokój (my mieliśmy Nowy Jork), wygodne łóżka, pachnąca pościel, klimatyzacja.
pyszne, urozmaicone śniadania w formie bufetu i a'la carte.
w pokoju czajnik oraz kawa i herbata, woda butelkowana, sejf i lodówka.
obsługa codziennie zostawiała drobny upominek w formie cukierka lub ciasteczka oraz ulotkę o atrakcjach w mieście na dany lub kolejny dzień.
dla zapominalskich recepcja służy takimi drobiazgami jak szczoteczka do zębów, balsamy do ciała, maszynki do golenia itp.
przesympatyczny i pomocny personel.
hotel pięknie urządzony, klimatyczny.
Najlepsza jest lokalizacja: 5 minut pieszo od rynku, a Ostrów Tumski czy Park Cytadela do 15-20 minut spaceru
idealny na weekendowy wypad.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój Nowy Jork jest położony od strony ulicy, ale generalnie jest cicho.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, ckasiaone
Zrecenzowano: 20 maja 2018

Niewielki hotel położony blisko centrum Poznania . Parking strzeżony tuż obok hotelu. Pokoje małe ale przyjemnie urządzone. Łazienka niestety z wanną również nie powala ogromem. Łózko wygodne. Obsługa bardzo przyjazna i miła . Dobre śniadania. Polecam hotel.

Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mbm07
Zrecenzowano: 6 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce- pomocna i otwarta obsługa. Poczujesz się jak w domu. Każdy tu naprawdę chce aby hotel został zapamiętany jak najlepiej. Nie wiem jak robi to właściciel, ze ma tak zaangażowany personel- ale brawo!
Pokój czysty, chociaż nie jest szczególnie duży- byliśmy w apartamencie. Wyposażenie oryginalne, ale wcale nie nachalne. Śniadania super- gorące potrawy oraz napoje są serwowane na zamówienie.
Słodkie poczęstunki- mały ale jakże wielki gest. Zwłaszcza po całym dniu wędrówek- jak znalazł.
Karta w restauracji mała, zbyt wyszukana jak na nasze potrzeby, przydałoby się coś prostszego. Za to karta win zacna- kilka naprawdę godnych polecenia pozycji.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, bukal
Zrecenzowano: 5 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niewielki hotel, w centrum Poznania. Pokój malutki, ale funkcjonalnie urządzony, bardzo czysto.Wystrój sympatyczny, nie przesadzony.
Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa, restauracja niewielka, ale serwująca dobre, ładnie podane dania.
Bardzo polecam ten nieduży hotel.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę