Poznań

“WOOOOOOW”
Thai Fast Wok — recenzja

Thai Fast Wok
Nr 171 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Tajska
Opis: Restauracja serwująca dania kuchni tajskiej i malezyjskiej. Kameralne wnętrza. Restauracja znajduje się w Pasażu Apollo w centrum Poznania.
Zrecenzowano 13 września 2019

Przemiła atmosfera, zadziwiająco szybka obsługa, do tego bardzo uśmiechnięci ludzie :) Porcje są idealne dla kogoś kto lubi zjeść, a smak to niebo w gębie. Kocham krewetki i muszę stwierdzić, że lepsze jadłam tylko takie prosto z morza. Te po prostu rozpływają się w ustach.

Dziękujemy, Marysia R

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie tajskie , przemiła obsługa mimo późnej pory podano sprawnie tym bardziej ze oficjalnie kuchnia już była zamknięta . Polecam w 100%

Dziękujemy, gerort
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś byliśmy na kolacji. Było niemiło, bo po pół godzinie powiadomiono nas, że zamykają lokal. I generalnie proszę się zbierać. Jedzenie było średnie ale czego nie czyni głód. Przed kinem chcieliśmy coś zjeść więc postanowiliśmy dac drugą szansę. No i nie dali nam szansy. Lokal pusty a Pani w drzwiach zwyczajnie poinformowała, że nic nie zjemy bo zamykają za kilkanaście minut. I pomyśleć, że we Włoszech właśnie o tej porze otwierają..

Dziękujemy, 963jacekb
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Bardzo dobre tajskie jedzenie w dobrej cenie, jednak długi czas oczekiwania. Bardzo polecam Thai Red Curry

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agata M
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tu z żoną bardzo miły wieczór. Posiłki syte i bardzo smaczne. Jedliśmy łagodną zupę kokosową i ostrą zupę curry. Pyszne spring rolsy. A na danie główne pad thai i crying tiger. Kelnerka bardzo uprzejma i chętnie doradza wybór potraw. Gorąco polecam.

Dziękujemy, MrJotZet

Thai Fast Wok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Thai Fast Wok? Podziel się wrażeniami!