“Świetne miejsce”

Blow Up Hall Restaurant
Nr 256 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 9 września 2019

W Starym Browarze, tuż przy wjeździe na parking. Wiele razy przjeżdżałem nie zwracając uwagi, a miejsce jest bardzo interesujące. Kulinarna pierwsza liga w wydaniu zwyciężcy Masterchefa. Polecam

Dziękujemy, jbil56

Zrecenzowano 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy na szybko z mężem popołudniu, by zjeść dwudaniowy obiad.
Jedzenie smaczne, każdy szczegół, dodatek w daniu miał swój cel, wszystko łączyło się naprawdę w ciekawą całość. Wina dobrane przez obsługę też smaczne, komponowaly się z jedzeniem.
Czas oczekiwania na podanie posiłku znosny, obsługa miła.
Niestety, wystrój zdecydowanie nie moje klimaty. Strasznie ozieble, sucho, jakby pesymistycznie.
Za to minus. Niestety ceny też dość "konkretne".

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, zona_elektryka
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018

Wybierajać to miejsce na pewno zrobimy wrażenie na swoich gościach a smakowo przeżyjemy mają eksplozje. dania zaskakujące i wyrafinowane. Nie ma tu miejsca na nudę, a co za tym idzie wychodzimy z lekka nutką niedosytu.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, GawOn
Zrecenzowano 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z dziewczyną na kolacje po przybyciu do Poznania. Lokal bardzo ładnie urządzony, nowocześnie i z klasą. Wybraliśmy 7-daniowe menu degustacyjne. Dania pięknie podane i bardzo smaczne. Tatar ok. Mus z suszonych pomidorów mi trochę „nie grał” do ośmiornicy. Zupa ziemniaczana przepyszna. Polędwica z byka genialna. Deser przeciętny, rurka jakaś taka nijaka. Lody ok. Ogólnie brakowało tego czegoś. Pianista, pięknie grał, ale zbyt głośno!!!! Siedząc przy stoliku nie słyszeliśmy siebie wzajemnie ..... Strasznie rzutowało to na cała kolacje.
Wybór win odpowiedni, choć zabrakło jak dla mnie klasyków, takich jak np Ripasso.
Obsługa uprzejma, lecz wydaje mi się, że jeden kelner na sale to za mało. Byłoby płynniej gdyby ktoś Panu pomagał. Zdarzały się gapy z brakiem coolera czy dopełnianiem wody, czy zapomnieniem o sztućcach.
Ogólne wrażenia pozytywne lecz kolacja na której byliśmy dzień później była zdecydowanie lepsza. Menu degustacyjne bardziej dopracowane. Ceny dosyć wysokie.
Miejsce godne polecenia. Ale bez fajerwerków.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, jasiekn
Zrecenzowano 29 kwietnia 2018

Gościliśmy w restauracji w ramach biznesowo-rozrywkowej kolacji z klientami. Kuchni szefował zwycięzca Top Chef Tomasz Purol. Kolacja była znakomita od przystawki aż po deser. Pyszny pasztet na przystawkę, sałatka z ośmiornicą i kolejne dania zachwycały.
Warto odwiedzić to wyjątkowe, także ze względu na wystrój wnętrze. Miła i kompetentna obsługa.
Wieczór dodatkowo wzbogacił koncert p Alicji Majewskiej i p Włodzimierza Korcza

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, SebastianD1187

Blow Up Hall Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Blow Up Hall Restaurant? Podziel się wrażeniami!