“Daję 11 na 10, wielkie WOW”
The Mexican — recenzja

The Mexican
Nr 84 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: GŁODNY, AMIGO? ŚWIETNIE SIĘ SKŁADA! Restauracja The Mexican to niezwykłe miejsce, w którym skosztujesz niepowtarzalnych dań kuchni meksykańskiej opartej na tradycyjnych przepisach, doskonalonych od kilkunastu lat. Jednak The Mexican to nie tylko wspaniałe dania w przystępnych cenach. Naszę wnętrza, przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, idealnie oddają klimaty meksykańskiego pueblo. To jeszcze nie wszystko! Sympatyczna obsługa, muzyka na żywo i atmosfera panująca w restauracji wywołują zawsze uśmiech na twarzy. Zapraszamy!

Jeszcze nigdzie póki co nie spotkałam się z tak precyzyjnym motywem meksykańskim w Polsce. Wchodzisz na podwórko i kroczysz ścieżką do obiektu i już na starcie czujesz klimat prawdziwego Meksyku. Polecam zestaw dla dwojga, spróbujecie różne potrawy i uzupełnicie głód. Obsługa pomocna, miła. Atmosfera super. Zwróćcie uwagę na żyrandole.

Dziękujemy, emmalarissa

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Daje piątkę bo czuję nareszcie smak Meksyku w Polsce, nie zamawiajcie sałatek i podobnych tylko tradycyjne dania opierające się na placku tortilli! Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, szymonw917
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam dobrac ten talerz (za 70zl) gdzie mamy po trochu wiele dan na raz. Spokojnie 2 osoby sie takim zestawem najedzom.

Dziękujemy, kruluBull
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa roztrzepana. Sałata ładnie podana, krewetki idealne, smak całości z dressingiem przeciętny. Drugie danie, które zamówiliśmy miało aż nadmiar cebuli. Było ciężkie, niesmaczne.

Dziękujemy, akowal1234
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce, przemiła obsługa, bardzo ładny wystrój restauracji. Czuliśmy się "zaopiekowani " przez obsługę od samego wejścia do wyjścia z lokalu :) Pomysłowe stroje obsługi :) ZORRO :) MEGA :) Bardzo dobre jedzenie i napoje :) jeszcze tu wrócimy :)

Dziękujemy, Elżbieta R

The Mexican — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w The Mexican? Podziel się wrażeniami!