“Smak Meksyku w Polsce”
The Mexican — recenzja

The Mexican
Nr 82 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: GŁODNY, AMIGO? ŚWIETNIE SIĘ SKŁADA! Restauracja The Mexican to niezwykłe miejsce, w którym skosztujesz niepowtarzalnych dań kuchni meksykańskiej opartej na tradycyjnych przepisach, doskonalonych od kilkunastu lat. Jednak The Mexican to nie tylko wspaniałe dania w przystępnych cenach. Naszę wnętrza, przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, idealnie oddają klimaty meksykańskiego pueblo. To jeszcze nie wszystko! Sympatyczna obsługa, muzyka na żywo i atmosfera panująca w restauracji wywołują zawsze uśmiech na twarzy. Zapraszamy!
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Daje piątkę bo czuję nareszcie smak Meksyku w Polsce, nie zamawiajcie sałatek i podobnych tylko tradycyjne dania opierające się na placku tortilli! Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, szymonw917

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam dobrac ten talerz (za 70zl) gdzie mamy po trochu wiele dan na raz. Spokojnie 2 osoby sie takim zestawem najedzom.

Dziękujemy, kruluBull
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa roztrzepana. Sałata ładnie podana, krewetki idealne, smak całości z dressingiem przeciętny. Drugie danie, które zamówiliśmy miało aż nadmiar cebuli. Było ciężkie, niesmaczne.

Dziękujemy, akowal1234
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce, przemiła obsługa, bardzo ładny wystrój restauracji. Czuliśmy się "zaopiekowani " przez obsługę od samego wejścia do wyjścia z lokalu :) Pomysłowe stroje obsługi :) ZORRO :) MEGA :) Bardzo dobre jedzenie i napoje :) jeszcze tu wrócimy :)

Dziękujemy, Elżbieta R
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W The Mexican byliśmy nie po raz pierwszy. Przyjemnie się siedzi latem na dziedzińcu, przy fontannie, popijając margeritę z wielkiego pucharu. Jedliśmy chimichangi, fajitas, enchilada con carne, wcześniej kilka przystawek, jak jalapeno z serem, chłodnik z ogórkiem i jalapeno... Osoby, które preferują łagodne smaki pewnie coś by znalazły, jednak we wszystkich naszych daniach dało się wyczuć pikantną nutę (lub ostrą). Wszystko było smaczne, ale nic nie zapadło mi szczególnie w pamięci. W fajitas mogło być mniej cebuli, a trochę więcej mięsa (danie za 49zł). Bywamy tam ze względu na specyficzny klimat miejsca i przyjemne jedzenie. Obsługa jest sympatyczna, ceny jak w większości miejsc w Poznaniu, dania główne za ok. 30 zł.

Dziękujemy, MeelT

The Mexican — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w The Mexican? Podziel się wrażeniami!