“Super atmosfera :)”
The Mexican — recenzja

The Mexican
Nr 82 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: GŁODNY, AMIGO? ŚWIETNIE SIĘ SKŁADA! Restauracja The Mexican to niezwykłe miejsce, w którym skosztujesz niepowtarzalnych dań kuchni meksykańskiej opartej na tradycyjnych przepisach, doskonalonych od kilkunastu lat. Jednak The Mexican to nie tylko wspaniałe dania w przystępnych cenach. Naszę wnętrza, przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, idealnie oddają klimaty meksykańskiego pueblo. To jeszcze nie wszystko! Sympatyczna obsługa, muzyka na żywo i atmosfera panująca w restauracji wywołują zawsze uśmiech na twarzy. Zapraszamy!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce, przemiła obsługa, bardzo ładny wystrój restauracji. Czuliśmy się "zaopiekowani " przez obsługę od samego wejścia do wyjścia z lokalu :) Pomysłowe stroje obsługi :) ZORRO :) MEGA :) Bardzo dobre jedzenie i napoje :) jeszcze tu wrócimy :)

Dziękujemy, Elżbieta R

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W The Mexican byliśmy nie po raz pierwszy. Przyjemnie się siedzi latem na dziedzińcu, przy fontannie, popijając margeritę z wielkiego pucharu. Jedliśmy chimichangi, fajitas, enchilada con carne, wcześniej kilka przystawek, jak jalapeno z serem, chłodnik z ogórkiem i jalapeno... Osoby, które preferują łagodne smaki pewnie coś by znalazły, jednak we wszystkich naszych daniach dało się wyczuć pikantną nutę (lub ostrą). Wszystko było smaczne, ale nic nie zapadło mi szczególnie w pamięci. W fajitas mogło być mniej cebuli, a trochę więcej mięsa (danie za 49zł). Bywamy tam ze względu na specyficzny klimat miejsca i przyjemne jedzenie. Obsługa jest sympatyczna, ceny jak w większości miejsc w Poznaniu, dania główne za ok. 30 zł.

Dziękujemy, MeelT
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

jestem stałym bywalcem the mexican w lodzi, w Poznaniu bylem pierwszy raz, ale tez trzyma wysoki poziom, zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, tattarrattat2
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Meksykański klimat i świetne jedzenie w odpowiedniej cenie. W weekendy warto zrobić wcześniej rezerwacje.

Dziękujemy, Agata M
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce w doskonale zakamuflowanej lokalizacji. Polecam. Bylem z dziecim i byly bardzo zadowolone.

1  Dziękujemy, tomaszk65

The Mexican — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w The Mexican? Podziel się wrażeniami!