“Delicja sam smak.....”
Delicja — recenzja

Delicja
Nr 27 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Ogródek, Rezerwacje
Opis: Kuchnia w Delicji to połączenie tradycyjnego polskiego smaku z elementami kuchni śródziemnomorskiej. Świeże składniki dobierane są z wielką starannością by zadbać o harmonię kompozycji. Duży wybór win oraz odpowiedni ich dobór pozwoli Państwu cieszyć się smakiem potraw, jak nigdzie indziej. Nasza profesjonalna obsługa i subtelna muzyka w tle podkreśli wyjątkowość Państwa posiłku. Mimo usytuowania w samym centrum, gwarantujemy spokój od zgiełku miasta. Wyjątkowym urozmaiceniem jest nasze "Patio Pod Platanem", które swoja nazwę wzięło od jednego z najstarszych drzew na terenie Wielkopolski. Ta, a także inne historie związane z pobliskim Placem Wolności nadają naszemu lokalowi niezwykłego uroku.
Zrecenzowano 5 września 2019

Restauracja godna polecenia, niepowtarzalny smak potraw, przygotowanych z sercem i serwowanych w stylowym wnętrzu.Przemiła atmosfera, spokój, dyskrecja i elegancja, Tak można w skrócie opisać tę restaurację.Prawdziwa uczta kulinarna po prostu delicja

Dziękujemy, rower10

Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Poziom obsługi na bardzo wysokim poziomie. Jedliśmy wyszukane smakowo dania poczynając od przystawek na zimno łosoś o gorące delikatne pierogi z gęsiną-mistrzostwo smaku. Poprzez zupę i cudowną rybę sezonową o delikatnym charakterze kończąc na niesamowicie pysznym czekoladowym foundancie. To faktycznie delicja. Gorąco polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano 3 lutego 2019

Pomimo iż Delicja nie jest nową restauracją w Poznaniu, to nie miałem wcześniej okazji jej "zaliczyć". Zupełnie przypadkiem pojawiłem się W Delicji i na pierwszy rzut oka OK. Ładny wystrój, pojawia się klimat. Obsługa kelnerska wydaje się być na najwyższym poziomie do czasu uzyskania zamówionego dania.
Jak zawsze we włoskiej knajpie zamawiam pelendwicę wołową (steak), średnio wysmażoną i bez ziemniaków/frytek itd. Niestety dostałem totalnie wysmażoną podeszwę, którą ciężko było pokroić i z ziemniakami.
Na deser Crème brûlée i tutaj tez kicha. Konsystencja nie była aksamitna a rozmiar pożal się boże, mikroskopijny w przeciwieństwie do rachunku, który na 8 osób (głównie 1 danie) wyniósł 1 tyś zł.
Dla mnie to pierwsza i ostatnia wizyta w Delicji. Sa lepsze włoskie knajpy w poznaniu.

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, meschiash
Zrecenzowano 5 stycznia 2019

Kameralna , elegancka , nieduża restauracja do której trafiliśmy przypadkowo.
Krótka karta dań z sezonowymi potrawami.
Serwis profesjonalny , przyjazny i bardzo uprzejmy.
Dania bardzo smaczne o pięknym wyglądzie i bardzo aromatyczne.
Bardzo dobra karta win , dziękujemy za wspaniały wieczór.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, maec p
Zrecenzowano 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Niezła kuchnia, ładnie podana
Wnętrze czyste i z miła atmosfera
Jedzenie dość tradycyjne choć smaczne
Polecam na spokojna kolacje lub obiad w niewielkim gronie

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, iglaczdk

Delicja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Delicja? Podziel się wrażeniami!