efekt WOW!

Klimatyczne miejsce na wypad z przyjaciółmi, które zostanie w pamięci jeszcze długi czas... Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Doti1309
Magnes Poznania

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019
Kinga S
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Trudno ocenić mieszkance Poznania coś, co już na trwałe wpisało się w krajobraz mego miasta. Pamiętam jak było kiedyś. Ruina, podejrzane typy, walające się butelki, rozlatujący się warsztat wulkaniczny. Po czasach świetności tych terenów znanych mi tylko ze zdjęć pojawił się obraz nędzy i rozpaczy. Kiedy poszedł news, że ktoś coś tam postawi, każdy z nas zastanawiał się "co". Wielu narzekało i narzeka do dziś. Zwłaszcza z uwagi na inwestorkę. Jakież to polskie. KRYTYKOWAĆ!!! Nareszcie to miejsce prezentuje się godnie, jak na Poznań przystało. Zapewne nie jest miejscem, gdzie każdego stać na zakupy, ale jest miejscem, gdzie każdego stać na kulkę lodów. Żeby szczerze ocenić trzeba samemu zobaczyć. Polecam.....

1  Dziękujemy, Kinga S
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Obiekt zbudowany z rozmachem - widowiskowa architektura przyciągająca wzrok. Intencja budowy zapewne zbieżna z łódzką Manufakturą. Mnogość restauracji i kawiarni, warto wpaść do Starego Browaru przy okazji zwiedzania Poznania

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, piopru
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to miejsce z naprawdę świetnym potencjałem,dużo fajnych sklepów,jak są wyprzedaże to jest w czym pobuszować...Ale też można obejrzeć ciekawe wystawy czasowe,a i dobrze zjeść.Podoba mi się kompozycja przestrzenna tego miejsca,jak również leżaczki na zewnątrz w sezonie letnim!

Dziękujemy, maris880
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Zgodzę się z ludźmi, którzy mówią, że Stary Browar jest czymś zupełnie innym niż zwyczajną galerią. Wyjątkowe połączenie starej i nowej architektury, a pobyt w środku nawet na chwilę jest bardzo przyjemnym doznaniem. Czerwona cegła przyjemna dla oka.

Dziękujemy, Saerin_Lee
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Rzadko w świecie spotykane tak umiejętne połączenie starej i nowoczesnej architektury, centrum handlowego , lokali gastronomicznych i swoistej galerii sztuki.
Wszystkie te elementy wzajemnie się przenikają tworząc niezwykłe, eleganckie wrażenie. Galeria , do której przychodzi się z przyjemnością bez względu na cel, czy to zakupy, kultura, restauracja czy po prostu chęć pobycia w ładnych wnętrzach. Projekt przekształcający dawne , zaniedbane ruiny starego browaru w tak atrakcyjne miejsce jest sam w sobie majstersztykiem a jego wykonanie to wspaniała "rzemieślnicza" robota. Miliony klinkierowych cegieł z perfekcyjnymi fugami, egzotyczne drewno na podłogach i jak by od niechcenia wtrącone dzieła artystów plastyków. Mozna stąd nie wychodzić ...

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, jwarszawski2016