“Najlepsza w mieście”
Tapas Bar — recenzja

Tapas Bar
Nr 220 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Hiszpańska restauracja w Poznaniu – dla mnie najlepsza w mieście, dlatego zachęcam miłośników kuchni iberyjskiej, by się tam wybrać.

Dziękujemy, Grażyna C

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Trafiliśmy na serwowane dania ze szparagami. Pyszne sałatki: szparagi z kurczakiem lub coś dla wegan szparagi z boczniakami. Do tego zimne piwo! Rewelacja! Obsługa sympatyczna, kompetentna. Miejsce godne polecenia. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

Dziękujemy, fram1972
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Zdecydowanie polecam jeśli szukacie w Poznaniu takiego miejsca, gdzie będzie można zjeść dania, które będą bliskie Hiszpanii.

Dziękujemy, Michał O
Zrecenzowano 6 maja 2019

Bardzo sympatyczna i fachowa obsługa, bardzo dobre jedzenie, ceny normalne, za specjalne zamówienie nie policzono nam wcale dużo(pomimo braku produktu w karcie).Fajna atmosfera.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Magda R
Zrecenzowano 10 grudnia 2018

byliśmy z rodziną ostatnio na obiedzie przy okazji wizyty w Poznaniu. Kiedyś bardzo często odwiedzaliśmy i poszliśmy z dobrych wspomnień. Bardzo się pogorszyło. Kuchnia już zdecydowanie nie ta. Wątróbka w sosie cherry już nie zdecydowanie nie ta jakość. Smacznie jest. Polecam ponieważ obsługa miła i szybko wszystko się dzieje.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, haberqmk

Tapas Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Tapas Bar? Podziel się wrażeniami!