“Spotkanie z przyjaciółka”
Restauracja Ratuszova — recenzja

Restauracja Ratuszova
Nr 14 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Polska, Zdrowa, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Restauracja Ratuszova serdecznie zaprasza w swoje progi wszystkich, którzy lubią lub pragną zasmakować tradycyjne potrawy kuchni polskiej! W naszym menu na szczególną uwagę zasługuje czernina z domowym makaronem, kaczka pieczona z jabłkami oraz dania z dziczyzny. Miłośników Slow Food, pasjonatów zdrowego odżywiania oraz wszystkich smakoszy w szczególności zachęcamy do spróbowania dań gotowanych innowacyjną metodą sous-vide. Dla jeszcze większego urozmaicenia nasze menu uzupełniliśmy smakami kuchni międzynarodowej. W naszej restauracji dbamy o to by sezonowo zmieniać potrawy oraz wystrój sal. Niezmienną natomiast częścią RATUSZOVEJ jest wysoka jakość produktów, których używamy, ich oryginalność oraz miła i profesjonalna obsługa, która wprawi Państwa w wyjątkowy nastrój i zadba aby wizyta była niezapomnianą przygodą zarówno kulinarną jak i towarzyską. Nasi Szanowni Goście mają do dyspozycji letni ogródek oraz 3 sale: Restauracja – wizytówka Ratuszovej – sala z artystycznie wykreowanym

Piękny lokal ,wspaniała atmosfera, profesjonalna bardzo miła obsługa .Jedzenie przepyszne bardzo ładnie podane napewno tam jeszcze wrócę polecam

Dziękujemy, Maria D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSZL, Właściciel, Restauracja RatuszovaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Mario,

serdecznie dziękujemy za miłe słowa :)))

zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 5 września 2019

Dziękuje za wspaniały wieczór ...biznesowy. Moi goście po wielu, wielu latach pragnęli odwiedzić swój ulubiony ongiś lokal na Starym Rynku, więc w grę wchodziła tylko Ratuszowa. Zachwyt - tak jednym słowem mogę określić ich wrażenia - jedzenie, klimat, świetna obsługa kelnerska. Naprawdę klasa!

Dziękujemy, Patitula
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSZL, Właściciel, Restauracja RatuszovaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy!

Będzie nam miło gościć Państwa ponownie:)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Steki były przepyszne, siedzieliśmy na zewnątrz z przeslicznym widokiem na starówkę, kelner Jacek był niesamowity,

1  Dziękujemy, Agnieszka S

Szanowna Pani,

serdecznie dziękujemy za opinię

będzie nam bardzo miło gościć Panią ponownie :)

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre.Nie pamiętam kiedy ostatnio w Poznaniu jadłem tak soczystego kurczaka,zazwyczaj mięso było ,, wysuszone". Obsługa przemiła,troskliwa o klienta! Ode mnie wielki plus dla kelnera Adama! Przemiły człowiek!

Dziękujemy, Wiktortraveler

Szanowny Panie,

serdecznie dziękujemy za opinię:)

będzie nam bardzo miło gościć Pana ponownie!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre prawziwe polskie dania. Za każdym razem kiedy jem w ratuszovej jestem zadowolony. Idealne miejsce na elegancka kolacje czy obiad.

Dziękujemy, Pablo E

Szanowny Panie,

serdecznie dziękujemy za opinię:)

będzie nam bardzo miło gościć Pana ponownie!

Restauracja Ratuszova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Ratuszova? Podziel się wrażeniami!