“Świetne polskie dania ”
Restauracja Ratuszova — recenzja

Restauracja Ratuszova
Nr 14 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Polska, Zdrowa, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Restauracja Ratuszova serdecznie zaprasza w swoje progi wszystkich, którzy lubią lub pragną zasmakować tradycyjne potrawy kuchni polskiej! W naszym menu na szczególną uwagę zasługuje czernina z domowym makaronem, kaczka pieczona z jabłkami oraz dania z dziczyzny. Miłośników Slow Food, pasjonatów zdrowego odżywiania oraz wszystkich smakoszy w szczególności zachęcamy do spróbowania dań gotowanych innowacyjną metodą sous-vide. Dla jeszcze większego urozmaicenia nasze menu uzupełniliśmy smakami kuchni międzynarodowej. W naszej restauracji dbamy o to by sezonowo zmieniać potrawy oraz wystrój sal. Niezmienną natomiast częścią RATUSZOVEJ jest wysoka jakość produktów, których używamy, ich oryginalność oraz miła i profesjonalna obsługa, która wprawi Państwa w wyjątkowy nastrój i zadba aby wizyta była niezapomnianą przygodą zarówno kulinarną jak i towarzyską. Nasi Szanowni Goście mają do dyspozycji letni ogródek oraz 3 sale: Restauracja – wizytówka Ratuszovej – sala z artystycznie wykreowanym
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre prawziwe polskie dania. Za każdym razem kiedy jem w ratuszovej jestem zadowolony. Idealne miejsce na elegancka kolacje czy obiad.

Dziękujemy, Pablo E
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSZL, Właściciel, Restauracja RatuszovaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie! Każde danie bez wyjątku. Tradycyjna, polska kuchnia w najlepszym wydaniu. Szczególnie polecam kaczkę z kluskami i buraczkami. Bardzo miła kelnerka, kompetentna i uśmiechnięta.

Dziękujemy, 787krzysztofk

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To jest pewniak.
Na kolacje, obiad, przekąski przy piwku.
Świetne piwa, również sezonowe. Fajna obsługa. Nigdy się nie zawiodłem

Dziękujemy, 181ryszardk

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Najlepsza restauracja w Poznaniu. Jedzenie oraz obsługa na najwyższym poziomie . Szczególne podziękowania dla kelnera starego Adama, który po raz kolejny obsłużyl nas na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, Ereewww

Szanowni Państwo,,

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych restauracji w Poznaniu bez wątpienia. Dania dopracowane w każdym sensie, a kaczka i chłodnik który miałem okazję jeść ostatnio, to prawdziwy sztos. Miejsce oczywiście też bardzo fajne i klimatyczne, na samym Starym Rynku w Poznaniu. Bardzo polecam to miejsce!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 675_ukasza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSZL, Właściciel, Restauracja RatuszovaOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za miłe słowa:))))

będzie nam bardzo miło gościć Państwa ponownie

Restauracja Ratuszova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Ratuszova? Podziel się wrażeniami!