“Miejsce godne polecenia”
Restauracja Ratuszova — recenzja

Restauracja Ratuszova
Nr 4 wśród 777 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Polska, Zdrowa, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Restauracja Ratuszova serdecznie zaprasza w swoje progi wszystkich, którzy lubią lub pragną zasmakować tradycyjne potrawy kuchni polskiej! W naszym menu na szczególną uwagę zasługuje czernina z domowym makaronem, kaczka pieczona z jabłkami oraz dania z dziczyzny. Miłośników Slow Food, pasjonatów zdrowego odżywiania oraz wszystkich smakoszy w szczególności zachęcamy do spróbowania dań gotowanych innowacyjną metodą sous-vide. Dla jeszcze większego urozmaicenia nasze menu uzupełniliśmy smakami kuchni międzynarodowej. W naszej restauracji dbamy o to by sezonowo zmieniać potrawy oraz wystrój sal. Niezmienną natomiast częścią RATUSZOVEJ jest wysoka jakość produktów, których używamy, ich oryginalność oraz miła i profesjonalna obsługa, która wprawi Państwa w wyjątkowy nastrój i zadba aby wizyta była niezapomnianą przygodą zarówno kulinarną jak i towarzyską. Nasi Szanowni Goście mają do dyspozycji letni ogródek oraz 3 sale: Restauracja – wizytówka Ratuszovej – sala z artystycznie wykreowanym
Zrecenzowano 13 marca 2017

Jedzenie przepyszne, podane w bardzo fantazyjny sposób. Obsługa na medal, zastawa i sztućce podawane w rękawiczkach. Super miejsce na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi.

Dziękujemy, Ewet1
Napisz recenzję
Restauracja Ratuszova — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 6 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja Ratuszowa to doskonale miejsce, gdzie można zjeść naprawdę bardzo dobra kaczkę i dorsza, obsługa na bardzo wysokim poziomie, polecam.

2  Dziękujemy, Michal W
Zrecenzowano 2 marca 2017

Restauracja godna polecenia. Pyszne jedzenie i wspaniała obsługa (kelnerzy doradzają i pytają czy smakuje). Świetny klimat i miła atmosfera.

Dziękujemy, Nicola A
Zrecenzowano 2 marca 2017

Przepyszne zdrowe jedzenie, które przypomina małe dzieła sztuki. Zaskakujące połączenia dostarczyły mi nowych wrażeń, a przesympatyczna obsługa sprawiła, że mam ochotę tu wrócić. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Ari_Maj
Zrecenzowano 22 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam jeść i raczej jestem wybredna co do smaków i formy ich podania. Tutaj zostałam zaskoczona bardzo pozytywnie. Moja sałatka z kozim serem to top sałatek! Przepyszna... z dodatkiem gruszki i buraczka... i pomyśleć że są tu od zawsze... a ja szukałam niezdrowych kebabów. Kaczkę też mają...to musi być uczta smaków. Czas zaplanować kolejną wizytę! Wam też radzę : )

1  Dziękujemy, Kasia T

Restauracja Ratuszova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Ratuszova? Podziel się wrażeniami!