“Jest pysznie!”
Restauracja Ratuszova — recenzja

Restauracja Ratuszova
Nr 4 wśród 777 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Polska, Zdrowa, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Restauracja Ratuszova serdecznie zaprasza w swoje progi wszystkich, którzy lubią lub pragną zasmakować tradycyjne potrawy kuchni polskiej! W naszym menu na szczególną uwagę zasługuje czernina z domowym makaronem, kaczka pieczona z jabłkami oraz dania z dziczyzny. Miłośników Slow Food, pasjonatów zdrowego odżywiania oraz wszystkich smakoszy w szczególności zachęcamy do spróbowania dań gotowanych innowacyjną metodą sous-vide. Dla jeszcze większego urozmaicenia nasze menu uzupełniliśmy smakami kuchni międzynarodowej. W naszej restauracji dbamy o to by sezonowo zmieniać potrawy oraz wystrój sal. Niezmienną natomiast częścią RATUSZOVEJ jest wysoka jakość produktów, których używamy, ich oryginalność oraz miła i profesjonalna obsługa, która wprawi Państwa w wyjątkowy nastrój i zadba aby wizyta była niezapomnianą przygodą zarówno kulinarną jak i towarzyską. Nasi Szanowni Goście mają do dyspozycji letni ogródek oraz 3 sale: Restauracja – wizytówka Ratuszovej – sala z artystycznie wykreowanym
Zrecenzowano 22 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam jeść i raczej jestem wybredna co do smaków i formy ich podania. Tutaj zostałam zaskoczona bardzo pozytywnie. Moja sałatka z kozim serem to top sałatek! Przepyszna... z dodatkiem gruszki i buraczka... i pomyśleć że są tu od zawsze... a ja szukałam niezdrowych kebabów. Kaczkę też mają...to musi być uczta smaków. Czas zaplanować kolejną wizytę! Wam też radzę : )

1  Dziękujemy, Kasia T
Napisz recenzję
Restauracja Ratuszova — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 18 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Po tak wysokich opiniach spodziewaliśmy się szału i wodotrysków. Jedzenie było smaczne, ale zabrakło "tego czegoś". Nie zaiskrzyło.
Ale samo miejsce przyjemne, kelner BARDZO miły :)

Dziękujemy, natkurka
Zrecenzowano 17 lutego 2017

Idealne miejsce na tego typu okazję! Jedzenie świetnie serwowane (i co najważniejsze - jest pyszne! do dzisiaj mam wypominane, jak dobry był dzik, którego dostaliśmy), bardzo miła obsługa (kelnerzy zawsze doradzą, kiedy jest się niezdecydowanym!), a atmosfera (mówię teraz tylko o sali na dole, gdyż na parterze nigdy nie rezerwowałem stolika) wręcz zachęca, żeby zostać tu jeszcze dłużej! Szczerze polecam!

Dziękujemy, Cezar93
Zrecenzowano 17 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa, świetna kuchnia i świetna atmosfera! Polecam każdemu wybraliśmy się tam na służbową kolację świąteczna i wszystko było naprawdę na najwyższym poziomie

Dziękujemy, Rafał Z
Zrecenzowano 15 lutego 2017

Przyjemny wystrój lokalu, czyste nakrycia stołu, smaczne dania, miła obsługa. Byłam z koleżankami ,wieczorem w czwartek. Spędziłyśmy wieczór w miłej i sympatycznej atmosferze. Wszystkie byłyśmy zadowolone z podanych dań. Polecamy.
Halina Wullert

Dziękujemy, hwullert

Restauracja Ratuszova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Ratuszova? Podziel się wrażeniami!