“Kameralny ekskluzywny wieczór”
Restauracja Ratuszova — recenzja

Restauracja Ratuszova
Nr 4 wśród 777 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Polska, Zdrowa, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Restauracja Ratuszova serdecznie zaprasza w swoje progi wszystkich, którzy lubią lub pragną zasmakować tradycyjne potrawy kuchni polskiej! W naszym menu na szczególną uwagę zasługuje czernina z domowym makaronem, kaczka pieczona z jabłkami oraz dania z dziczyzny. Miłośników Slow Food, pasjonatów zdrowego odżywiania oraz wszystkich smakoszy w szczególności zachęcamy do spróbowania dań gotowanych innowacyjną metodą sous-vide. Dla jeszcze większego urozmaicenia nasze menu uzupełniliśmy smakami kuchni międzynarodowej. W naszej restauracji dbamy o to by sezonowo zmieniać potrawy oraz wystrój sal. Niezmienną natomiast częścią RATUSZOVEJ jest wysoka jakość produktów, których używamy, ich oryginalność oraz miła i profesjonalna obsługa, która wprawi Państwa w wyjątkowy nastrój i zadba aby wizyta była niezapomnianą przygodą zarówno kulinarną jak i towarzyską. Nasi Szanowni Goście mają do dyspozycji letni ogródek oraz 3 sale: Restauracja – wizytówka Ratuszovej – sala z artystycznie wykreowanym
Zrecenzowano 15 lutego 2017

Przyjemny wystrój lokalu, czyste nakrycia stołu, smaczne dania, miła obsługa. Byłam z koleżankami ,wieczorem w czwartek. Spędziłyśmy wieczór w miłej i sympatycznej atmosferze. Wszystkie byłyśmy zadowolone z podanych dań. Polecamy.
Halina Wullert

Dziękujemy, hwullert
Napisz recenzję
Restauracja Ratuszova — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 15 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Spokojne miejsce z dużym urokiem i klimatem jedzenie wykwintnie podane i doskonale skomponowane smaki

Dziękujemy, Bawolik
Zrecenzowano 15 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, ciekawe smaki, bardzo miła i elokwentna obsługa, ciekawy wystrój!
Bardzo polecam zarówno na obiad rodzinny, randkę czy spotkanie biznesowe!

Dziękujemy, martachuda
Zrecenzowano 13 lutego 2017

Wyśmienity lunch, idealne miejsce do kameralnych spotkań biznesowych, dania świetnie podane,smacznie i zdrowo. Ceny jak w każdej normalnej restauracji. Ogólne wrażenie bardzo dobre, chętnie odwiedzę to miejsce ponownie. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, tomek35
Zrecenzowano 13 lutego 2017

Elegancki lokal w bardzo dobrej lokalizacji, na samym rynku poznańskim. Zamówiliśmy sałatkę z wołowiną, barszczyk z krokietem oraz biodrówkę jagnięcą. Wszystkie dania były wyśmienite, doskonale skomponowane z zaskakującymi zestawieniami składników (sałata i biodrówka). Miejsce jak najbardziej godne polecenia.

Dziękujemy, Andrzej M

Restauracja Ratuszova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Ratuszova? Podziel się wrażeniami!