“Albo FIGARO albo NIC!!!”
Figaro — recenzja

Figaro
Nr 8 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja z kuchnia wloska w jakiej bylem, najlepsze carpaccio pod sloncem, obledne krewetki i tiramisu. Szef kuchni dba o kazdy szczegol zebysmy poczuli sie wyjatkowo. Polecam z pelna odpowiedzialnoscia

Dziękujemy, 6tomaszd

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na TOP poziomie.
Kuchnia i serwis naprawdę rewelacja.
Szczerze POLECAM !!!
Piękny wystrój no i atmosfera na medal.

Dziękujemy, Connector457565
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa. Lokal bardzo ładnie urządzony. Można odpocząć i miło spędzić czas

Dziękujemy, 153andrzejk
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Dobre jedzonko z włoskim klimatem. W Poznaniu jest dość duża konkurencja lokali specjalizujących się w tej kuchni. Figaro należy do jej czołówki i na pewno warto tutaj zawitać. Smaczne makarony i owoce morza. Ja polecam również deserki. Miła obsługa. Na stolik trzeba czasem czekać, więc warto wcześniej zarezerwować. Polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, stefan_frey
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Jeden z moich ulubionych lokali. Polecam gorąco. Uwielbiam prawie wszystkie dania z karty. Mile miejsce.

Dziękujemy, Anna_KPPG

Figaro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Figaro? Podziel się wrażeniami!