Poznań

“Fajnie, przystępnie”
Tawerna Mykonos — recenzja

Tawerna Mykonos
Nr 60 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na lunch. Wybraliśmy zestawy + dania dziecięce. Wszyscy zadowoleni. Faktycznie obsługa nie najlepsza, ale kuchnia i ceny super.
Polecam

Dziękujemy, 181ryszardk

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Po godzinnym oczekiwaniu na posiłek,otrzymaliśmy zimne dania,ewidentnie podgrzewane w mikrofali.Po interwencji u kelnerki zabrano talerze i po chwili przyniesiono ponownie podgrzane w mikrofalówce(gorący talerz ,letnie potrawy)
Ośmiornicy nie można było pokroić noże a co dopiero pogryźć.
Tłumaczenia to - nowa kelnerka i nowy kucharz(!!!!!!!),bez próby przeprosin,czy też choćby złotówki rabatu.

Dziękujemy, maskawrc
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne i klimatyczne miejsce. Nie jestem znawcą kuchni greckiej ale jak dla mnie jedzenie bardzo dobre. Pani która nas obsługiwała była niezwykle miła. Na pewno jeszcze wrócimy. Polecam

Dziękujemy, przemyslaww2016
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny klimat, jedzenie przepyszne. Ciężko o stolik, ale warto czekać. Wszystko istnie greckie. Polecam

Dziękujemy, Andzia33
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Juz na wejsciu czuc bardzo zachecajace zapachy z kuchni Zarowno przystawka jak i danie glowne bardzo dobre. Obsługa uprzejma.

Dziękujemy, BartekW001

Tawerna Mykonos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Tawerna Mykonos? Podziel się wrażeniami!