“Fajnie”
Kyokai Sushi Bar — recenzja

Kyokai Sushi Bar
Nr 6 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co jakiś czas zamawiamy sushi na wynos , dania są smaczne i Bardzo dobre. Miejsce warte polecenia . Polecam na spotkanie biznesowe.

Dziękujemy, 144marekr

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce poza centrum ale warto pojechać.
Wygodna lokalizacja w budynkach CityPark.
Jedzenie genialne, robione z pasją. Doskonała relacja ceny do jakości. Polecam każdemu kto lubi dobre sushi.

Dziękujemy, waldemarm152
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Byłem tu dziś po raz trzeci w odstępie kilku miesięcy i jak zawsze wszystko na wysokim poziomie - obsługa, sushi master, atmosfera, no i świetne smaki, zaś deser - odlot ! Nie jestem ekspertem w dziedzinie sushi, ale Kyokai w Poznaniu każdemu szczerze polecam !!!

Dziękujemy, Slawko123
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Szerokie menu, oprócz sushi mnóstwo innych dobroci. Jedne z najlepszych rolek w Poznaniu. Bardzo przyjazna obsługa. Lokal podzielony na dwie części- na parterze duży stół z możliwością podglądania pracy sushi mastera, na piętrze stoliki- dla każdego coś miłego. Czepiać się nie ma czego.

Dziękujemy, KTT123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kyokaisushibar, Kierownik, Kyokai Sushi BarOdpowiedź udzielona 7 lipca 2019

Witam serdecznie,

pięknie dziękuję za tak miłe słowa.
Nasz bar to rzeczywiście serce naszego lokalu, a Państwo są jego energią do działania :)
Pozdrawiam serdecznie!
Małgorzata Jagielska

Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Fantastyczne dania, symfonia smaków jeśli chodzi o sushi. Chyba najlepsza tego typu knajpka w Poznaniu. Estetycznie podane potrawy, świeże i pełne barw.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Divernomad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kyokaisushibar, Kierownik, Kyokai Sushi BarOdpowiedź udzielona 18 czerwca 2019

Bardzo dziękujemy!
Cóż za piękne ubranie w słowa wizyty w Kyokai.
Bardzo mi miło i zapraszam jak najczęściej!
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Jagielska

Kyokai Sushi Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Kyokai Sushi Bar? Podziel się wrażeniami!