“Warto odwiedzić”
Kyokai Sushi Bar — recenzja

Kyokai Sushi Bar
Nr 1 wśród 965 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Przemiła obsługa. Doradzili i dobrali pod nasz gust. Na pewno warto zdać się na sugestię kucharza i obsługi.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Norbert P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kyokaisushibar, Kierownik, Kyokai Sushi BarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Witam Panie Norbercie,
bardzo dziękuję w imieniu załogi!
Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi w Poznaniu. Przystępne ceny. Miła atmosfera. Szybkie podanie jedzenie. Warto odwiedzić to miejsce.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, HubertPoznan

Witam Panie Hubercie,
Pięknie dziękuje za miłe słowa!
Zapraszamy jak najczęściej na Wojskową 4 !
Pozdrawiam

Zrecenzowano 3 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jako stały gość Kyokai po raz kolejny sie zawiodłem. Nie wiem co ostatnio sie stało z jakością sushi, ale robi sie źle. Ostatnie dwie wizyty przemilczłem, ale po dniu dzisiejszym muszę wyrazić swoją frustracje. Rolki rozpadały sie, nie dało sie złapać nawet ręką, a o pałeczkach już nie wspomnę. Bardzo nam przykro, ponieważ kyokai było naszym ulubionym sushi barem. Na koniec dodam jeszcze kilka uwag odnośnie estetyki: opakowanie (a tak naprawdę wydrukowana i poskładana kartka papieru) pałeczek, nie wyglada to dobrze, druga uwaga to torba, a mianowicie naklejka na niej, która jest tandetna.

PS: plusem jest niezmiennie doskonały ryż

Pozdrawiam.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, KrzysztofL981
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kyokaisushibar, Kierownik, Kyokai Sushi BarOdpowiedź udzielona 6 grudnia 2018

Panie Krzysztofie,
bardzo dziękuję za Pana opinię. Mogę zapewnić, że dołożymy starań, aby wyeliminować wszelkie podstawy do podobnych recenzji w przyszłości. Mam nadzieję, że zaistniała sytuacja i nasza rozmowa wpłynie tylko i wyłącznie na umocnienie długoletnich więzi.
Z wyrazami szacunku

Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Co jakiś czas mamy okazje bywać w tym barze i zawsze jest smacznie, miło i sympatycznie. Gorąco poleca , dla mniej zdecydowanych polecam usiąść przy barze a sympatyczni panowie doradzą co można zjeść smacznego.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 728izabelaj

Bardzo dziękujemy! Jest nam bardzo miło czytając tak miłe słowa.
Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano 12 października 2018

Po prostu najlepsze sushi. Gdziekolwiek jestem, czy to w Berlinie, Paryzu, czy Warszawie czy Krakowie, wszystkie porownuje do Kyokaia. I jedyne zblizone ostatnio jadlam w Heron Live Hotel.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Sonia O

Ah jak miło!
Czytając takie słowa, dostajemy dodatkową porcję motywacji aby nieustannie Państwa zadowalać.
Z wyrazami szacunku

Kyokai Sushi Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Kyokai Sushi Bar? Podziel się wrażeniami!