“Pychotka! ”
Kyokai Sushi Bar — recenzja

Kyokai Sushi Bar
Nr 1 wśród 937 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, sushi przepyszne, świeże, pięknie podane. Kucharze chętnie odpowiadają na wszelkie pytania. Na pewno tam wrócę!

Dziękujemy, Roksana S

Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Od wielu lat regularnie odwiedzam Kyokai, nigdy się nie zawiodłam. Zawsze wszystko świeże, smaczne i do tego bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, Joanna J
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018

Nie mam najmniejszych wątpliwości co do tego, że lepszego sushi w Poznaniu nie zjem.
Smak jest tu postawiony na pierwszym miejscu i to czuć od pierwszego do ostatniego kęsa. Jeśli jesteś w Poznaniu i jesteś smakoszem sushi, to Kyokai jest jedynym słusznym wyborem.

Dziękujemy, Hrater
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super smaczne jedzonko miła obsługa .
Przepyszne lody polecam o smaku białej czekolady z pistacjami.

1  Dziękujemy, khanka2016
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne sushi, miła i pomocna obsluga. Nigdy się tu nie zawiodłam. Duży plus za przewijak dla niemowląt w toalecie.

1  Dziękujemy, Maria M

Kyokai Sushi Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Kyokai Sushi Bar? Podziel się wrażeniami!