“Smak i jeszcze raz smak”
Kyokai Sushi Bar — recenzja

Kyokai Sushi Bar
Nr 2 wśród 940 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018

Nie mam najmniejszych wątpliwości co do tego, że lepszego sushi w Poznaniu nie zjem.
Smak jest tu postawiony na pierwszym miejscu i to czuć od pierwszego do ostatniego kęsa. Jeśli jesteś w Poznaniu i jesteś smakoszem sushi, to Kyokai jest jedynym słusznym wyborem.

Dziękujemy, Hrater

Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super smaczne jedzonko miła obsługa .
Przepyszne lody polecam o smaku białej czekolady z pistacjami.

1  Dziękujemy, khanka2016
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne sushi, miła i pomocna obsluga. Nigdy się tu nie zawiodłam. Duży plus za przewijak dla niemowląt w toalecie.

1  Dziękujemy, Maria M
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018

Mimo że Kyokai Sushi Bar należy do najdroższych Sushi Barów w Poznaniu, to mimo to uważam, że warto zapłacić więcej za jakość składników, którą mają naprawdę na wysokim poziomie. Sushi zawsze pięknie podane, świeże. Bardzo duży wybór. Swietna i uśmeichnięta obsługa. Polecam :)

Dziękujemy, monique_solberg
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Polecam, bardzo dobre jedzenie, kelnerka potrafiła nam doradzić i byliśmy bardzo zadowoleni. Czysto i mimo że nie korzystaliśmy to na plus kącik dla dzieci! Super!

Dziękujemy, Karolina V

Kyokai Sushi Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Kyokai Sushi Bar? Podziel się wrażeniami!