“Dla grupy OK”
Restauracja Bamberka — recenzja

Restauracja Bamberka
Nr 38 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Szef Kuchni poleca: Czerninę z łazankami Marynowaną pieczoną pierś z gęsi w sosie własnym z modrą kapustą i pyzami własnej roboty Stek po królewsku (350 g),pieczony ziemniak z sałatką ze świeżych warzyw, marynowane warzywa, zestaw sosów zimnych, soso pieprzowy na ciepło Ręcznie robione pierogi z dziczyzną podawane na szpinaku ze śmietaną Faszerowane kacze udko w sosie własnym podane z modrą kapustą i pyzami własnej roboty Połowa pieczonej kaczki w sosie własnym z modrą kapustą podaną z pyzami własnej roboty

Byłem tutaj jako nauczyciel z grupą szkolną. Obiad zorganizowany bardzo sprawnie, dużą zaletą jest osobna sala mieszcząca 30-40 osób. Jedzenie smaczne, ale bez fajerwerków. Dla uczniów w sam raz, ja stwierdziłbym że nieco za klasyczne.

Dziękujemy, 847grzegorzp

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Pyszna kuchnia wielkopolska. My próbowaliśmy (co polecam!!): zupę ślepe ryby z myrdyrdą oraz pyry z gzikiem. Potrawy bez mięsa, kiedyś przygotowywane przez najbiedniejszych mieszkańców. Historia tym razem na talerzu.

Dziękujemy, fram1972
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Menu naprawdę fajne ale jeśli chodzi o wykonanie już gorzej. Bardzo dużo polepszaczy smaku wiec ocena jakości samego jedzenia jest problematyczna.
Stosunek ceny do jakości 2/10
Przykro bo albo zmienił się kucharz albo właściciel i kucharz.

Proszę popracujcie nas kuchnią. To wspaniałe miejsce i dla pewności jeszcze raz tutaj zajrzę.

Poznaniak

1  Dziękujemy, Connector457565
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

No tak sobie-delikatnie mówiąc. Sałata z łososiem, grillowanymi warzywami i pyzami obficie polana winegretem. Same grillowane składniki zimne (!). Mi nie smakują osmalone, a zimne grzanki z pyz-jeśli palą się tak szybko, że nie zdażą się zagrzać, to chyba lepiej z tego zrezygnować. Po gwiazdce za dobry drink i miłą obsługę. Widać, ze klientela to sami turyści, poznaniaków nie było słychać. Może mięsa mają lepsze-nie jadłam. Cena do jakość- drogo, płaci się za lokalizację knajpy, a nie jakość jedzenia.

Dziękujemy, Malwina A
Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Polecam odwiedzenie tej restauracji podczas wizyty na Starym Rynku. Wspaniałe, pyszne polskie dania, przemiła obsługa.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mgkg77

Restauracja Bamberka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Bamberka? Podziel się wrażeniami!