Zrecenzowano: 20 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mieszkałam w Hoteliku 2 tygodnie. Wyjazd służbowy. Miałam dobre warunki zarówno do pracy, jak i odpoczynku. Panie w recepcji bardzo miłe i pomocne. Polecam osobom, którzy lubią przytulną prostotę i czystość :) Wszystkie noce przespałam spokojnie, a rano już czekało na mnie pyszne śniadanie i kawa z ekspresu!

Termin pobytu: kwiecień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Ewa C
Zrecenzowano: 23 grudnia 2017

jeden z najlepszych hoteli w jakich byłam..rodzinna ,ciepła atmosfera pomogła mi dojść do siebie ,po niezbyt przyjemnych dniach...spędziłam tam 9 cudownych dni i na pewno kiedyś wróce z wizytą...pokój czysty,cieplutki,przestronny,łazienka też w sam raz..śnaidania pyszne i róznorodne...obsługa fantastyczna..pozdrawiam hotelik 31

Wskazówka dotycząca pokoi: to niski hotelik jedno pietro...są schody,ale jest poręcz więc da radę się wejsć...blisko autobus,tramwaj ,stadion lecha i lotnisko
Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, dag_majsan
Zrecenzowano: 27 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny Hotelik czyste pokoje bardzo dobre śniadanie jedyny brak to brak restauracji. Internet na niezłym poziomie chociaż mógłby być szybszy. spoko jak czysto i schludnie. Okolicy jest dosyć głośno dlatego trzeba zamykać okno na noc ale jest klimatyzacja.

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 247pawelb
Zrecenzowano: 8 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko czego potrzeba, pokój porządnie wyposażony- dodatkowym plusem jest telewizor i suszarka w lazience. Pani w recepcji bardzo miła, a na śniadaniu w formie bufetu właściwie nic nie brakowało, wszystko smaczne, świeże. Cena adekwatna do jakości. Chętnie tu wrócimy

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, forgetmenot42
Zrecenzowano: 15 września 2017

To była nasza pierwsza wizyta w Poznaniu i jednocześnie w Hoteliku 31. O ile z zewnątrz budynek może budzić mieszane uczucia, to w środku jest bardzo przytulny. Przyjemny pokój, dosyć duża łazienka. Czysto i miło. Ogromny plus za całodobowy dostęp do kawy i herbaty. Jadalnia to taka domowa kuchnia. Śniadania bardzo skromne, ale wystarczające. Brakowało mi jedynie czegoś na ciepło poza kilkoma parówkami :) Dostęp do żelazka, deski do prasowania. Wygodne. Myślę, że przy kolejnej wizycie też tu zajrzymy!

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach ze skosami trzeba uważać jedynie na głowę :)
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, PaulinaL26