“Doskonała Kuchnia!”
Just Friends Beer&Food — recenzja

Just Friends Beer&Food
Nr 277 wśród 1 050 Restauracje (Poznań)
Opis: Wierzymy, że po pandemii nasza knajpka znów będzie pełna ludzi, z dobrą muzyką,z pysznym jedzeniem i przyjacielską atmosferą. Pomóż nam przetrwać. Kup voucher. Bądźmy przyjaciółmi!
Zrecenzowano 13 września 2019

Jestem bardzo zachwycony kartą, oraz jakością smaku potraw, jaką serwuje Szef kuchni. Atmosfera w restauracji jest super!!! Obsługa jest bardzo miła, potrafią doradzić. Generalnie trzymam kciuki, oby tak dalej! Na pewno będę stałym gościem.

Dziękujemy, wixcvii

Zrecenzowano 18 października 2019

Termin wizyty: październik 2019

Just Friends Beer&Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Just Friends Beer&Food? Podziel się wrażeniami!