Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Hotel zarezerwowałem ze względu na lokalizację, jest położony naprzeciwko lotniska.Pieszo z walizkami w 5 min jesteśmy w hali odlotów. Można na parkingu hotelowym za opłatą pozostawić auto na czas podróży.Bardzo miła obsługa w recepcji i sali restauracyjnej. Pokoje czyste łóżka wygodne, łazienka bez zastrzeżeń.Jedzenie w restauracji smaczne.

Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano: 12 marca 2019

Hotel położony bardzo blisko lotniska. Parking przy hotelu. Potwierdzam ,ze brak windy w hotelu jest pewnym utrudnieniem dla podróżnych. Pokoje nie są duże, czysto ,ale traktując hotel jako miejsce przed wylotem lub po przylocie -wystarczająca wielkość.
Samochód zostawiliśmy na parkingu przed hotele, - parking monitorowany.
Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Gdy masz duży lub ciężki bagaż polecam pokoje na parterze
Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, anna_zaczek
Zrecenzowano: 17 lutego 2019

bardzo dobra lokalizacja, na lotnisko można dostać się na pieszo w 5 minut, czyste zadbane przestronne pokoje, łazienka czysta,
miła i pomocna obsługaa
smaczne śniadania. fajne patio dla osób palących

Termin pobytu: styczeń 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kubatom2016
Zrecenzowano: 15 listopada 2018

Nocleg w bezpośredniej bliskości lotniska Poznań Ławica (5 minut spacerkiem).
To jego najważniejszy atut. Zajmowałem pokój ekonomiczny i jestem pozytywnie zaskoczony. Lokum czyste, łóżko wygodne, czysta i wygodna łazienka. Mimo klasy economic nie zabrakło wody w pokoju. Rekomendacją niech będzie to, że korzysta tu z noclegów personel pokładowy różnych linii lotniczych. My spaliśmy razem z załogą naszego samolotu. POLECAM.

Wskazówka dotycząca pokoi: brak windy - dla osób z cięższym bagażem polecam pokoje na parterze
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, FiLiPo_64
Zrecenzowano: 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce. Obsługa i jedzenie super, lokalizacja dogodna, czysto i ładnie. Pokój jednoosobowy mały ale super zorganizowany. Brak windy może przeszkadzać przy większym bagażu ale obsługa pomaga.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa