Poznań

“zachęcony wizyta znajomych”
Bollywood curry — recenzja

Bollywood curry
Zamów online
Nr 605 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Opis: Mamy zamiar służyć Taste of India lub możesz również powiedzieć, uliczne jedzenie Indii, które można znaleźć na każdej ulicy w Indiach, tak jak nazwa pochodzi od naszej restauracji Zasadniczo zaczynamy tę usługę od reprezentowania hinduskiego jedzenia dla ludzi
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tak wlasnie było. Zachęceni wizyta znajomych, którzy odwiedzili to miejsce tydzień temu, tak i my w ten weekend postanowiliśmy wypróbować „nową miejscówkę” z indyjską kuchnią w Poznaniu. Bollywood Curry to bardzo przyjemne miejsce, z miłą obsługą, krótką mega smaczną kartą dań. Znajdą tu coś dla siebie zarówno smakosze potraw wegetariańskich, jak i mięsnych. Smak potraw, uczta dla podniebienia...

Dziękujemy, 526krzysztofg

Bollywood curry — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Bollywood curry? Podziel się wrażeniami!