“Miło lecz pusto”
La Factoria — recenzja

La Factoria
Nr 476 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: La Factoria to koncept, który powstał z pasją do smaku. Lubimy dobre towarzystwo i dobre jedzenie, w ludziach szukamy otwartości i entuzjazmu, a w kuchni cenimy lokalność oraz jakość. Znajdziecie u nas dania kuchni nowoczesnej, pieczywo i słodkości wypiekane z sercem oraz ciekawe i zaskakujące koktajle.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

W pięknym miejscu na Paderewskiego ładnie urządzony lokal , dowcipny barman i młodziutki kelner miło obsługujący , kuchnia smaczna , bardzo dobre papadrelle własnej roboty ... szkoda ze w niedzielna porę obiadowa pusto . Wszyscy ciągną na stare miasto choć nie zawsze jest po co .zycze Państwu dużo tak zadowolonych klientów jak my .

Dziękujemy, kajcyk
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Super klimat i wystrój. Jedzenie rewelacyjne. Duży wybór ciekawych koktajli. Można odpocząć i miło spędzić czas.

Dziękujemy, Natalia S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

La Factoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w La Factoria? Podziel się wrażeniami!