Poznań

“Obiad Rodzinny”
MJ CHEF Restaurant — recenzja

MJ CHEF Restaurant
Zamów online
Nr 235 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)

Bardzo Smaczne krewetki milo zaskoczony bylem . Rowniez Calmary jako przystawka niewiedzialem ze az tak je lubię. Dzieciaki bardzo szczęśliwie były z zupą pomidorowa.

Dziękujemy, Jonesso

Byłem z rodziną w starym zoo jak zazwyczaj co weekend tym razem udaliśmy się do MJ Chef Restauracja na obiad
Rewelacja Rybka i
Ratatouille naprawdę pierwsza klasa i to za niewielką cenę

1  Dziękujemy, Maciej77777

Na szybko zamowilam zupę pomidorowa. Aromatyczna, przepyszna , idealnie doprawiona -smak dosłownie najlepszy. Na pewno wrócę po więcej ,po coś konkretniejszego. Przepycha!! Polecam !!

2  Dziękujemy, Marta0505
Zrecenzowano 13 września 2019

Świetne jedzenie. Dorsz wyśmienity, soczysty i kruchy w doskonałej panierce że słuszną porcją pysznego sosu tatarskiego. Polecam gorąco. Thai curry z krewetkami, że świeżym kokosem przeniósł mnie do orientalnego świata smaków i przypomniał podróże. Bardzo oryginalna kompozycja, świeża orzeźwiające i syta. Napewno wrócę, polecam odwiedzić to miejsce.

1  Dziękujemy, ArturL352
Zrecenzowano 9 września 2019

Nie polecam dań mięsnych. 3 zamówienia i pudło za pudłem a wszystko zwieńczone surowym mięsem z kurczaka w de volaille'u. Klient obok miał podobnie co wg mnie jest niedopuszczalne. Finalnie zjadłem najdroższe frytki bo poprawnie usmażonego posiłku się nie doczekałem.
Z tego powodu taka a nie inna opinia. Jedyny mały plus jest za domysł, że posiłek przygotowywany jest na bieżąco a nie odgrzewany.

4  Dziękujemy, piotrk980

MJ CHEF Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w MJ CHEF Restaurant? Podziel się wrażeniami!