“3 strzały i pudło -”
MJ CHEF Restaurant — recenzja

MJ CHEF Restaurant
Zamów online
Nr 300 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 9 września 2019

Nie polecam dań mięsnych. 3 zamówienia i pudło za pudłem a wszystko zwieńczone surowym mięsem z kurczaka w de volaille'u. Klient obok miał podobnie co wg mnie jest niedopuszczalne. Finalnie zjadłem najdroższe frytki bo poprawnie usmażonego posiłku się nie doczekałem.
Z tego powodu taka a nie inna opinia. Jedyny mały plus jest za domysł, że posiłek przygotowywany jest na bieżąco a nie odgrzewany.

4  Dziękujemy, piotrk980

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Danie bardzo miło mnie zaskoczyło zamawiając spodziewałem się obiadu raczej w stylu tajskim(obecność mleczka kokosowego) a tu taka niespodzianka zupełnie inne wydanie inny styl bardzo delikatny smak polecam każdemu spróbować osobiście.

3  Dziękujemy, ecsstyle
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jadłam tu po raz kolejny i po raz kolejny się nie zawiodłam Jedzenie pyszne i ładnie podane. Będę częstym gościem i Wam szczerze polecam zaglądajcie :-)

3  Dziękujemy, Barbara W
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Nowa szamka na Jeżycach. Jedzonko bardzo smaczne , cennik ok. Napewno w najblizszym czasie wrócimy. Polecamy ;)

4  Dziękujemy, Marcin P
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Dawno tak dobrze nie zjadłem w sumie tak dobrze zrobionego Dania nie jadłem bardzo dawno ktoś kto to szykuje ma pojęcie o tym co robi .Naprawdę rzadkość w polskich restauracjach dostać tak przygotowany posiłek bez wachania polecam zajrzę tam jeszcze nie raz pozdrawiam i życzę smacznego a naprawdę warto najlepiej przekonaj się sam .

3  Dziękujemy, ArturC438

MJ CHEF Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w MJ CHEF Restaurant? Podziel się wrażeniami!