“moze byc lepiej”

Krowarzywa Vegan Burger
Zamów online
Nr 482 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: Krowarzywa to 100% wegańskie burgery nie tylko dla wegan. Mamy dla Was: wegańskie burgery, wrapy, bowle i kebab ze zdrowych, lokalnych, i sezonowych produktów, bułki pieczone według naszej receptury, sosy domowej roboty, smufi warzywno-owocowe, herbaty fair trade, pyszne wegańskie ciasta.
Zrecenzowano 6 września 2019

Lokal był pusty, mimo to długo się czeka. Przede mną dwoch dostawców wczesniej odebralo zamówienia online, a ja czekalam. Dziewczyny bardzo młode, ale strasznie powolne i wystraszone, jakby pracowały pierwszy dzien w zyciu, a to wielki minus dla biznesu tego typu. Zamówiony seitanex byl wielki i pyszny, choc i tu minus za temperaturę - coś chłodne to jedzenie, powinno być bardzo ciepłe. Wnioski: muszą się bardziej postarać, aby utrzymać to miejsce w Poznaniu, bo wymagający klient nie wróci... Burger pyszny.

1  Dziękujemy, Monika K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaBoguslaw K, Właściciel, Krowarzywa Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Pani Moniko bardzo nam przykro z powodu takiego wrażenia. Zwrócimy uwagę na jak najlepsze przygotowanie dań.
Osoby które tworzą Krowarzywa są z nami od samego początku, tym bardziej przykro nam słyszeć taką uwagę. Oczywiście zadbamy o to aby było lepiej.

Krowarzywa Vegan Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Krowarzywa Vegan Burger? Podziel się wrażeniami!