“Smacznie i klimatycznie”

Pierogarnia Stary Młyn
Zamów online
Nr 445 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: Różnorodność pierogów przyprawia o zawrót głowy: pierogi tradycyjne (Lepiochy – z wody brane), z pieca (Piecuchy), smażone (Czeburki Kresowe), podpiekane, na słodko, wegetariańskie, z mięsem, skwarkami... Trudno się oprzeć, by nie spróbować tych pyszności. A to nie koniec smakołyków – zupy, rogaliki, placki, sałatki, desery, ciasta, różności... Wszystko to oparte na tradycyjnych przepisach babciny

Fajne, klimatyczne miejsce blisko Rynku. Wspaniały wystrój miejsca, wszystko urządzone z pomysłem. Miła obsługa, smaczne jedzenie, jedynie mogłabym się doczepić, że pierogi powinny być cieplejsze, bo szybko wystygały.

Dziękujemy, arnikaiza

Zachęceni pierogami w siostrzanym lokalu w Toruniu, trafiliśmy do restauracji „Stary Młyn” w Poznaniu.
Niestety, tutejsze pierogi były zdecydowanie gorsze - niedoprawione, farsz w piecuchach był zimny i różnił się zarówno smakiem, jak i jakością od tego w Toruniu (jedliśmy te same pierogi). Samo ciasto smakowało nie najlepiej, a sosy do pierogów wymagały doprawienia. Stosunek jakości do ceny: niewspółmierny.

1  Dziękujemy, fornorwegian
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam już w tej pierogarni we Wrocławiu pare razy, tym razem również się nie zawiodłam. Obsługa na wysokim poziomie, uśmiechnięci i bardzo uprzejmi, jak najbardziej POLECAM!

Dziękujemy, jagyowoc
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po odwiedzinach we Wrocławiu i w Toruniu, bardzo ucieszyłem się z faktu otwarcia Pierogarni Stary Młyn w Poznaniu. Przytulny wystrój, bardzo przestronne wnętrza, miła i pomocna obsługa, a przede wszystkim pyszne pierogi z pieca i z wody w rozmaitych wariantach, wytrawne i na słodko. Pyszna maślanka i smaczne czekadełko dopełnia całości. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, mateoosh2
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Świetna pierogarnia, jedzenie pyszne, domowe, miła i kompetentna obsługa. Cudowny klimat i dobra muzyka:)

Dziękujemy, Iwona S

Pierogarnia Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!