“Bardzo smaczne jedzenie, szczególnie jak na sieciówkę!”

Pierogarnia Stary Młyn
Get food delivered
Nr 133 wśród 1 050 Restauracje (Poznań)
Opis: Różnorodność pierogów przyprawia o zawrót głowy: pierogi tradycyjne (Lepiochy – z wody brane), z pieca (Piecuchy), smażone (Czeburki Kresowe), podpiekane, na słodko, wegetariańskie, z mięsem, skwarkami... Trudno się oprzeć, by nie spróbować tych pyszności. A to nie koniec smakołyków – zupy, rogaliki, placki, sałatki, desery, ciasta, różności... Wszystko to oparte na tradycyjnych przepisach babciny
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam już w tej pierogarni we Wrocławiu pare razy, tym razem również się nie zawiodłam. Obsługa na wysokim poziomie, uśmiechnięci i bardzo uprzejmi, jak najbardziej POLECAM!

Dziękujemy, jagyowoc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sandra_Pierogarnia, Kierownik ds. PR, Pierogarnia Stary MłynOdpowiedź udzielona 24 stycznia 2020

Rewelacja! Dziękujemy za ocenę :)

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po odwiedzinach we Wrocławiu i w Toruniu, bardzo ucieszyłem się z faktu otwarcia Pierogarni Stary Młyn w Poznaniu. Przytulny wystrój, bardzo przestronne wnętrza, miła i pomocna obsługa, a przede wszystkim pyszne pierogi z pieca i z wody w rozmaitych wariantach, wytrawne i na słodko. Pyszna maślanka i smaczne czekadełko dopełnia całości. Zdecydowanie polecam!

1  Dziękujemy, mateoosh2

Bomba! Cieszymy się, że nie zawiedliśmy Twoich oczekiwań. Mamy nadzieję, że niedługo nas odwiedzisz. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Świetna pierogarnia, jedzenie pyszne, domowe, miła i kompetentna obsługa. Cudowny klimat i dobra muzyka:)

Dziękujemy, Iwona S

Dziękujemy Iwono! Pozdrawiamy

Zrecenzowano 11 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: marzec 2020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Martyna_Pierogarnia, Właściciel, Pierogarnia Stary MłynOdpowiedź udzielona 14 marca 2020

Zrecenzowano 9 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: marzec 2020

Pierogarnia Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!