“Nie najgorzej, ale są lepsze miejsca”
Twoja Wina — recenzja

Twoja Wina
Zamów online
Nr 622 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 3 września 2019

Jedyne co mogę polecić to lemoniady i mule -bardzo dobre, choć nie finezyjne. Kalmary bardzo słabe, żujki. Wszystko było mało doprawione i bez szczególnego smaku, poza kolendrą, która bez opamiętania dodawana jest niemal do każdego dania. Ceny dość wysokie jak na taką jakość. W Poznaniu można zjeść znacznie lepsza owoce morza. Klimat restauracji dość niespójny. Na plus, wszystko piękni podane.

1  Dziękujemy, MarikaDro
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne jedzenie, nieszablonowe. Obsługa na luzie, ale na poziomie. Wygląd nowoczesny, pełno roślin. Bez zadęcia. Przypomniały mi się knajpy w Berlinie. Teraz mam to na miejscu w Poznaniu. :) Obowiązkowo będę wracać, bo wszystko jest na 6! Gorąco polecam!

Dziękujemy, gorzka_lina
Zrecenzowano 1 czerwca 2019

miejsce z fajnym klimatem, ciekawy wystrój, stoliczki na zewnątrz, kuchnia dobra, ale bez szału, ceny wygórowane w stosunku do jakości i ilości jedzenia. Krewetki i ośmiornica takie trochę "bez wyrazu", tacos bardzo drogie, najlepszy wybór to chyba dorada... Generalnie miejsce modne, ale przereklamowane. Bardzo długi czas oczekiwania na podanie.

1  Dziękujemy, przemyslawv

Twoja Wina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Twoja Wina? Podziel się wrażeniami!