“Azjatycka pychota”

BANKCOOK - restaurant & Lounge
Nr 454 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: Zapraszamy do nowej restauracji azjatyckiej, która otworzyła się na kulinarnej mapie Poznania BANKCOOK - Bank Cook Poznań!”

Miłe przypomnienie azjatyckich podróży. Pyszne jedzenie, ładnie podane. Miła obsługa! Wspaniały właściciel! Mniam, mniam, mniam!

Dziękujemy, Wookson

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 6 osób, lokal był raczej pusty - karty dostaliśmy po kwadransie, na jedzenie czekaliśmy prawie godzinę. Jedzenie ok, ale nic wyjątkowego - poziom baru z tajszczyzną. Ani to po polsku ani po tajsku - tak jakby miało smakować każdemu - więc smakuje nikomu. Obsługa zdająca się nie lubić swojej pracy.
Nadrabia lokalizacją i wieczornym klimatem.
Polecam na drinka/wino z przekąską, niekoniecznie na posiłek.

Dziękujemy, antoniszeszula
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Na początku sierpnia po wizycie w klimatowym kinie Muza wybraliśmy się spacer po "Sw. Marcinie" , a właściwie po jego nowej części. Trafiliśmy na restaurację o nazwie "Bankcook" , gdzie prawie wszystkie stoliki były zajęte , również na zewnątrz. Udało się znaleźć jeden i w miarę szybko złożyć zamówienie. Kelnerzy uwijali się wartko, nosząc do stolików apetyczne i pięknie wyglądające dania.Nasze pachnące danie z woka z nerkowcami , zapiekanka krewetkowa ze świeżą kolendrą to coś, co stanowiło ucztę dla ciała po uczcie kinowej dla duszy. Niby takie proste , a smaczne , świeże . Wiele tajskich restauracji w Azji nie powstydziłoby się takich dań .Polecam, z pewnością tam wrócimy z przyjaciółmi.

Dziękujemy, anna H
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Bardzo miła niespodzianka wieczorowa porą na św Marcin!!! Jedzenie pyszne świeże. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjemna atmosfera. Widać że obsługa początkująca ale się starają. Miejsce na randkę czy spotkanie z przyjaciółmi idealne!!! Polecam!!!

Dziękujemy, EJN8507
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Przyszedłem na obiad z żoną. Po 20 minutach Żona otrzymała swoje dania. Ja czekałem 70 minut dłużej. W tym czasie nikt nic nie wyjaśnił dlaczego tak długo. Dlaczego skoro razem przyszliśmy mamy jeść osobno !!!? Żadnego przepraszam.
Dopiero w 60 minucie czekania, po interwencji u P. manager usłyszałem jakieś przepraszam, ale nikt nie wyjaśnił przyczyny.
Jak widać poziom obsługi jest beznadziejny. Nawet w fast-foodzie dają różne dania w tym samym czasie wszystkim którzy przychodzą razem coś zjeść.
Ładny wystrój, jedzenie znośne, ale reszta do bani.
Nie polecam. Nie odwiedzę ponownie.

1  Dziękujemy, MacAdam_12

BANKCOOK - restaurant & Lounge — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w BANKCOOK - restaurant & Lounge? Podziel się wrażeniami!