Poznań

“Tanio i smacznie”
Amigos — recenzja

Amigos
Zamów online
Nr 301 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)

Tanio i smacznie, warto zajrzeć. Quesadilla bardzo smaczna. Urocze miejsce i ciche. Obsługa miła. Z zewnątrz miejsca do posiedzenia.

Dziękujemy, emmalarissa

Zrecenzowano 2 września 2019

Moim zdaniem najlepsze jedzenie w Poznaniu. Dobra cena. Przemiła obsługa. Stała oferta na groupon. Polecam

Dziękujemy, Nataliechwirut
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz pierwszy spróbowaliśmy kuchni meksykanskiej i było smacznie. Wzięliśmy dwa dania plus piwo polecone przez obsługę. Polecam tam zajrzeć, ceny przystępne, możliwość płatności karta. Miła obsługa.

Dziękujemy, Piotrrrrrrrr
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze lokalu jest urocze i kolorowe. W ciepłych miesiącach dostępny jest także ogródek.
Spróbowaliśmy przystawki i burrito w dwóch wersjach. Jedzenie jest na medal! Bardzo dobre sosy, a wkłady jeszcze lepsze. Miło, że jest tyle opcji wegetariańskich.
To nowe miejsce na mapie Poznania, ale warte odwiedzenia. Jedynym minusem był brak alkoholu, ale powoli już się pojawia w postaci shotów i piwa. Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, NonStopHungry
Zrecenzowano 12 maja 2019

Cudowne i klimatyczne miejsce na mapie Poznania, z przepyszną kuchnią meksykańską. Miejsce nowe z fajnym wystrojem nawiązującym do Meksyku oraz przesympatyczną obsługą. Jedzenie rewelacyjne, świeże, aromatyczne, a same porcje duże. Na szczególne brawa zasługują: serowy roll up z chilli con carne, quesadilla, zupa meksykańska, buritto chilii con carne. Pysznym zaskoczeniem salsa truskawkowa:) Deser w postaci churros z dwoma sosami zasługuje także na pochwałę. Na pewno wrócimy!!

1  Dziękujemy, gosiaangelicdevil

Amigos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Amigos? Podziel się wrażeniami!