“mięsny kosmos ”
UP IN SMOKE BBQ — recenzja

UP IN SMOKE BBQ
Zamów online
Nr 311 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

byłem tam naście razy.
ani razu się nie zawiodłem.
jak ktoś lubi mięcho to to miejsce to obowiązkowa miejscówka!
obsługa wychillowana ale zawsze sprawna.

1  Dziękujemy, krzysztofdrabowicz

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybór burgera, po doznaniach z żeberkami byl tylko jeden;) opcja ze stekiem najlepszy ;D wielokrotnie powrócę

Dziękujemy, SwnTerror
Zrecenzowano 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miły lokalik tuż obok poznańskiego Starego Rynku, miła i bardzo szybka obsługa, dobre piwa rzemieślnicze, a przede wszystkim super burgery z szarpaną wieprzowiną. Polecam szczególnie Spicy Mango oraz doskonale żeberka BBQ

Dziękujemy, przemyslawv
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas wizyty w Poznaniu poszliśmy raz. Po kilku godzinach drugi... i kolejnego dnia trzeci ;-). Zostaliśmy bardzo mile przyjęci z naszym psiakiem. Właściciel i obsługa bardzo miła, pomocna, kontaktowa. Zawsze służą radą. Mięcho po prostu nie z tej ziemi- delikatne, świetnie doprawione i doskonale dobrane dodatki. Zarówno klasyk jak i Spicy Mango to sztos nie z tej ziemi. Dodatkowo dobre drinki. Dla miłośników sportów walki fajny dodatek- często można spotkać tu ludzi z branży, trenerów i fighterow. Wrócimy na bank!

Dziękujemy, daveeff
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obok Fat Boba to moim zdaniem najlepsze burgery w mieście. Spicy Mango i Redneck wymiatają, a paski z kurczaka z frytkami zdobyły 10/10 u dzieciaków. Bankowo tutaj wrócimy.

Dziękujemy, mateoosh2

UP IN SMOKE BBQ — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w UP IN SMOKE BBQ? Podziel się wrażeniami!