“Smacznie lecz bez szaleństwa ”
Min's Table — recenzja

Min's Table
Zamów online
Nr 311 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poznań ➡️ Restauracja Min's Table
Przejeżdżając przez centrum Poznania zauważyliśmy ciekawą restauracje koreańską.
W Min's Table wszyscy jedzą przy jednym stole, liczba miejsc zatem jest ograniczona. Restauracja posiada tez stolik na zewnątrz.
W Min's Table podczas Naszej wizyty nie było dostępnych krzesełek dla dzieci zatem rodzina podróżująca z dzieckiem i chcąca zjeść spokojnie może się tu zawieść ➡️ tak jak my ...
Obsługa jest bardzo uprzejma i miła.
Restauracja posiada ładne i ciepłe wnętrze oraz dodatki sprowadzane z Japonii ⛩ jak sama zastawa stołowa i sztućce .
We wnętrzu dominuje ściana z cegły i kolor szary oraz czerwone dodatki - np. Rysunek kotów na ścianie.

✔️ Danie 1: Garlic Chicken Bibimbap ➡️ kurczak ,marchewka , czerwona papryka , brokuł , cebula , szczypiorek, jajko ... ➡️ oceniamy na 8/10

Było smacznie lecz bez szaleństwa

Dziękujemy, AgnesJulsMario

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny bibimbap, szybko i sprawnie podany. Na pewno kiedyś tam wrócę, żeby spróbować innych potraw

Dziękujemy, Maciej G
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Bardzo dobre Bimbapy, fajny wybór przystawek. Bardzo dobre pierogi z kimchi. Jest też kilka dań wege. Miła obsługa, dania bardzo szybko są przynoszone. Z pewnością można zjeść tu najlepszy bimbap w Poznaniu.
Niestety minusem jest wspólny stół. Myślę, że wynika to z wielkości lokalu, ale nie jest to najbardziej komfortowe rozwiązanie. Muszę przyznać, że stół jest szeroki, więc dramatu nie ma. Zdecydowanie wolę jednak usiąść przy osobnym, nawet malutkim stoliku.

Dziękujemy, DadaDie
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Zamówiliśmy bibimbap z wołowiną i kluchy ryżowe w ostrym sosie.
Generalnie Wyśmienite smaki i nowe odkrycie na mapie Pozniania.
Chiciaż wołowina była bardzo drobno pokrojona i tutaj mamy dylemat czy do końca oddała swój aromat. Czy większe kawałki nie byłyby pełniejsze w damy.
A kluchy ryżowe mogłyby być bardziej miękkie jak dla mnie ale nie wiem jak smakuje oryginał.
Generalnie fajne nowe doświadczenie.

Dziękujemy, Kasia L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MinsTablestaff, Właściciel, Min's TableOdpowiedź udzielona 22 lipca 2019

Hej Kasia,

Dzięki za opinię!

Bulgogi jest cieniutko krojone... nożyczkami, dzięki temu właśnie aromat się zgadza. ;-)
Toppokki z kolei - chociaż sami je porównujemy do choćby kopytek - mają jednak inną fakturę, nieco sztywniejszą. Ale super, że smakowało, dzięki bardzo i zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przechodziłem obok tego miejsca wiele razy i zawsze mnie intrygowało. Chciałem wejść ale nie było czasu. Dzisiaj się udało :). Nie duży lokal, jeden stół dla wszystkich gości, wystrój minimalistyczny, ale coś przyciąga i zaciekawia. Zamówiłem danie z kurczakiem i napój winogronowy. Dostałem jedzenie bardzo szybko i wizualnie i smakowi było bardzo fajnie. Są to miski z ryżem, warzywami, mięsem / serem i jajkiem podawane z sosem. Menu nie duże i bardzo mnie to ucieszyło. Obsługa miła i pomocna. Polecam jako coś wartego doświadczenia. Napewno wrócę jeszcze kiedyś... jak znajdę czas ;).

Dziękujemy, 980maciejc

Hej,

Dzięki bardzo za wizytę i za opinię! Koniecznie znajdź czas, aby spróbować pozostałe smaki - jeśli mięso, no to wołowinę i pikantnego wieprza. :) Do zobaczenia!

Min's Table — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Min's Table? Podziel się wrażeniami!