“Polecam! ”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 189 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna restauracja w centrum Poznania. Jak na lokalizację ceny przystępne. Bardzo smacznie, miła obsługa służąca dobra radą. Na pewno wpadnę jeszcze raz.

Dziękujemy, Xawid

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, każdą potrawą delektowaliśmy się, a Pan Piotr, który nas obsługiwał był wyjątkowo uprzejmy, uśmiechnięty i kompetentny. Każdemu na sali cierpliwie i elokwentnie tłumaczył zawiłości kuchni gruzińskiej. Wg naszych córek - prawdziwy sztos :-).

Dziękujemy, 787krzysztofk
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jedzenie smaczne ale podejście do Klienta zdecydowanie zaniża ocenę końcową restauracji! Czas oczekiwania na podejście kelnera min 15 min i to dopiero po zawołaniu. Kelnerzy są mistrzami pustych przebiegów, nie wiem czy przeszli szkolenie, bo na to nie wygląda, przystawki podane na samym końcu.
Szkoda, bo restauracja ma potencjał.

Dziękujemy, agn906
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Od 20 min. czekam na obsługę, dla której ważniejsze jest kasowanie rachunków od Gości kończących dania i sprzątanie ze stołów, mimo że Ci jeszcze nie wstali od stolika, NIŻ OBSŁUGA TYCH Klientów, którzy dali się zwabić na tak sprytnie i szybko spreparowane miejsca przy stolikach. Na pytanie, czy tu jest samoobsługa, uwijająca się jw. obsługa burka, że zaraz podejdzie, ale ww. kasowanie rachunków i sprzątanie stolików jest jednak ważniejsze, niż złapani Klienci. Poza tym obsługa wykonuje mnóstwo pustych przebiegów, nie szanując czasu Gości i swego... NIE POLECAM. Długo i niechlujnie.

Dziękujemy, Pioneer482038
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Super jedzenie, dobre wino, profesjonalny serwis, 2 minuty od rynku ale bez calego halasu i cen, napewno tam jeazcze wrocimy

Dziękujemy, Marcin K

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!