Polecam!

! Najlepsze wiśniówka na świecie ! Najlepsza obsługa !najlepsza ekipa ! Wystrój super... Przeczytaj więcej

Natalia S
Pyszniutko

Najlepsza wiśniówka jaka piłam! Barmani poziom expert ! Wisienka na końcu miód malina... Przeczytaj więcej

Lila Ł

!
Najlepsze wiśniówka na świecie !
Najlepsza obsługa !najlepsza ekipa !
Wystrój super!
Obowiązkowy punkt na mapie Poznania

Dziękujemy, Natalia S
Zrecenzowano: 6 września 2019

Najlepsza wiśniówka jaka piłam! Barmani poziom expert ! Wisienka na końcu miód malina ❤️
Koniecznie zachęcam do odwiedzin jesli jesteście w Poznaniu !

Dziękujemy, Lila Ł
Zrecenzowano: 2 września 2019

Zupełnie nie wiem jak oni to robią, ale mają fenomenalną wiśniówkę. Naprawdę jedna z najlepszych na świecie. Można się w niej zakochać <3

Dziękujemy, MrTFSMC
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo serdecznie polecam to miejsce z jeszcze lepszym produktem. Wiśniówka naprawdę dobra + klimat tworzony przez neony.

Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Super lokal i super klimat, neony robia robote. Wisniowka ekstra, poszedles tam z doza niepewnosci, ale niepotrzebnie, 16% dobrze kopie :) przydaloby sie tylko wiecej miejsc siedzacych, dla tych, ktorzy dluzej chcieliby posiedziec.

Dziękujemy, Esteraco