Polecam!

! Najlepsze wiśniówka na świecie ! Najlepsza obsługa !najlepsza ekipa ! Wystrój super... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2019
Natalia S
Wiśniówka warta więcej, niż 1000 słów

Zrecenzowano: 2 września 2019
MrTFSMC
Gdynia, Polska

Zrecenzowano: 2 września 2019

Zupełnie nie wiem jak oni to robią, ale mają fenomenalną wiśniówkę. Naprawdę jedna z najlepszych na świecie. Można się w niej zakochać <3

Dziękujemy, MrTFSMC
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo serdecznie polecam to miejsce z jeszcze lepszym produktem. Wiśniówka naprawdę dobra + klimat tworzony przez neony.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Super lokal i super klimat, neony robia robote. Wisniowka ekstra, poszedles tam z doza niepewnosci, ale niepotrzebnie, 16% dobrze kopie :) przydaloby sie tylko wiecej miejsc siedzacych, dla tych, ktorzy dluzej chcieliby posiedziec.

Dziękujemy, Esteraco
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam lokal przy ulicy wrocławskiej ciekawa nowych doznań smakowych. Zaintrygowana smakiem i atmosferą śmiało stwierdzam iż Pani Agata jest jedna z najlepiej obsługujących osób z jakim miałam odczynienia. zarówno smak jak i lokal zasługują za najwyższa ocenę .

Dziękujemy, zuzka_k99
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolony z wizyty w Państwa lokalu. Świetna miejscówka z ciekawym klimatem i pyszna wiśniówka. Do każdego kieliszka wiśniowej nalewki dodawane są owoce wiśni - według mnie świetny pomysł. Polecam!

Dziękujemy, JesusLovesPandas