Zapisz
Ciekawy koncept

Miejsce w którym można zamówić tylko jedna rzecz - wiśniówkę. Trzeba powiedzieć, że idea dosyć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2020
Stanisław K
Berlin, Niemcy
Warto wstąpić i samemu poczuć klimat tego miejsca

Miejsce z charakterem, koncepcja dopracowana w każdym detalu, super klimat. Ale przede wszystkim... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 czerwca 2020
Magda W

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo serdecznie polecam to miejsce z jeszcze lepszym produktem. Wiśniówka naprawdę dobra + klimat tworzony przez neony.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Super lokal i super klimat, neony robia robote. Wisniowka ekstra, poszedles tam z doza niepewnosci, ale niepotrzebnie, 16% dobrze kopie :) przydaloby sie tylko wiecej miejsc siedzacych, dla tych, ktorzy dluzej chcieliby posiedziec.

Dziękujemy, Esteraco
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam lokal przy ulicy wrocławskiej ciekawa nowych doznań smakowych. Zaintrygowana smakiem i atmosferą śmiało stwierdzam iż Pani Agata jest jedna z najlepiej obsługujących osób z jakim miałam odczynienia. zarówno smak jak i lokal zasługują za najwyższa ocenę .

Dziękujemy, zuzka_k99
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolony z wizyty w Państwa lokalu. Świetna miejscówka z ciekawym klimatem i pyszna wiśniówka. Do każdego kieliszka wiśniowej nalewki dodawane są owoce wiśni - według mnie świetny pomysł. Polecam!

Dziękujemy, JesusLovesPandas
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Great oldschool hip hop music as an introduction. Wiśniówka wchodzi super, wiśnie są przepyszne. Obsługa a jest przemiła, Agata i Piotrek to najlepsi barmani jakich w życiu spotkałem.

Dziękujemy, Muwl_mvbb