“Zawód”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pizza Hut Poznań Malta
Nr 735 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: Wybrana przez Ciebie restauracja Pizza Hut Poznań Malta - zapewnia pełną obsługę kelnerską. To doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą cieszyć się miłą atmosferą podczas posiłku. Nasi goście wybierają restauracje Pizza Hut na miejsce spotkań rodzinnych, imprezy urodzinowe, czy wyjścia integracyjne. Usiądź wygodnie i przygotuj swoją kartę lojalnościową programu MyPizzaHut. Nasi kelnerzy chętnie opowiedzą o menu Pizza Hut oraz programie MyPizzaHut i doradzą, co wybrać, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Zajrzyj do nas koniecznie! Nasze pizze, makarony, zupy, przekąski i desery czekają na Ciebie. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś - dołącz już teraz do programu MyPizzaHut, zbieraj punkty i zamieniaj je na pyszne nagrody.

Opcja "podwójna wielka uczta" jest niby dla 4 osób, ale 2 z biedą mogą się najeść. Pizza wcale nie jest duża. 6 pieczarek i 2 desery w kokilkach to za mało. Zawiedliśmy się.

Dziękujemy, Zbyszko C

Pizza Hut Poznań Malta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Pizza Hut Poznań Malta? Podziel się wrażeniami!