“Na śniadanie, obiad i kolację”

Piekarnia Gruzińska Daviti
Nr 431 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przecudne miejsce. Już sam zapach uskrzydla. Gruzińskie chlebki w wielu smakach i rodzajach. Przemiła obsługa. Uwielbiam

Dziękujemy, sylwial74

Zrecenzowano 26 lipca 2019

wyjątkowo smaczne sa te chczapuri,pierwszy raz to dzisiaj jadłam i u mnie w domu wszystkim smakowało, ceny tez nie sa wysokie,myślę, ze wszystkie wypieki schodzą im na pniu

Dziękujemy, Ela B
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Pieczywo gruzińskie jest ciekawą alternatywą dla wszystkich znudzonych zwykłym chlebem powszednim. Do tej pory miałam okazję spróbować jedynie puri, ale zamierzam wrócić do rozgrzanej piecem i pachnącej wypiekami piekarni, by spróbować nowych smaków.

Dziękujemy, matylda3
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019

Lubię tu zaglądać zapachy czuje się już przed piekarnią. Dobrze,że powstała, bo można tu kupić naprawdę dobre pieczywo no i całkowicie odmienne od polskich wypieków. obsługa miła.Ceny też przyjazne

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, turcja
Zrecenzowano 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre wypieki. Chaczapuri można kupić cieplutkie i od razu zasmakować pysznej kuchni gruzińskiej:) Polecam spróbować również chleb gruziński i zobacz jak się go wypieka. Słodkich wypieków nie próbowałem ale wyglądają również zachęcająco.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, szymaacm

Piekarnia Gruzińska Daviti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Piekarnia Gruzińska Daviti? Podziel się wrażeniami!