“Wizyta”
#ZabawaCafe — recenzja

#ZabawaCafe
Nr 108 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: Marzyliśmy o miejscu, które będzie drugim domem dla wszystkich, którzy kochają kawę, ciasta, tarty i... szczery uśmiech. ZabawaCafe to kawiarnia na Wildzie, którą tworzą ludzie dla ludzi. Można przyjść z laptopem, książką, gazetą, planszówką, puzzlami, psem, kotem - czekamy na Was!
Zrecenzowano 13 września 2019

Znakomita atmosfera! Polecam każdemu i dużemu i małemu! :) Super wystrój, aromatyczna kawa i pyszne ciasta! :)

Dziękujemy, Olinekkk

Zrecenzowano 12 września 2019

Będąc przejazdem w Poznaniu trafiłam do CafeZabawa i nie żałuje. Pyszne śniadanie i kawa, sympatyczni właściciele. Dodatkowym atutem jest duży wybór gier planszowych dostępnych w lokalu oraz bliska odległość od dworca. Do zobaczenia następnym razem! :)

Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marrrio1189, Właściciel, #ZabawaCafeOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Dziękujemy uprzejmie za miłe słowa i zapraszamy następnym razem! Pozdrowienia :)

Zrecenzowano 9 września 2019

W Zabawa Cafe organizowałam swoje urodziny - dzięki zaangażowaniu właścicieli wszystko wyszło tak, jak to sobie wymarzyłam :) Przygotowane przez Panią Olę tarty były przepyszne - zarówno te słodkie, jak i te wytrawne. Tarta z wołowiną - absolutny hit! Lokal bardzo przytulny, atmosfera domowa i swobodna. Serdecznie polecam wizytę w Zabawa Cafe!

Dziękujemy, agulusia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marrrio1189, Właściciel, #ZabawaCafeOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że impreza się udała :) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i (mamy nadzieję) do zobaczenia!

Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo sycące i smaczne śniadanie. Po zjedzeniu tego cuda, nie mogłam nic więcej zmieścić. Do tego kawka za 2 zł i tak można zaczynać każdy dzień!!! Mega polecam i na pewno niejednokrotnie wrócę :)

Dziękujemy, Aleksandrappp

Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że smakowało i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 2 września 2019

Przemili ludzie ,sympatyczne wnetrze,fotele zapraszaja do spedzenia przyjemnych chwil z bardzo dobra kawa i zawsze pysznym ciastem.
Polecam bardzo

Dziękujemy, ajo511

Dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa! Zapraszamy ponownie ;) Pozdrowienia!

#ZabawaCafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w #ZabawaCafe? Podziel się wrażeniami!